REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Wagę Xiaomi kupiłem za 200 zł, ty możesz za 58 zł

W sklepie JoyBuy pojawiła się ciekawa promocja na wagę Xiaomi Smart Scale. Można ją kupić za zaledwie 16 dol., czyli około 60 zł. Jest to produkt w pełni wart tej ceny.

28.07.2017
13:33
Waga Xiaomi Smart Scale została przeceniona na 58 zł
REKLAMA
REKLAMA

Skąd to wiem? Korzystam z niej od grudnia 2015 roku. Jest to sprzęt, który znacznie pomaga w odchudzaniu. Nie sprawi on, że wasze nadprogramowe kilogramy znikną, ale pozwoli na bieżąco monitorować swoją wagę. Nie będziecie musieli nigdzie jej zapisywać, ponieważ automatycznie trafi ona do chmury, a następnie aplikacji Mi Fit, również od Xiaomi.

Xiaomi Smart Scale i ładna Chinka. class="wp-image-531377"

Waga ta charakteryzuje się bardzo ładnym, minimalistycznym wzornictwem. Górna część obudowy jest wykonana ze szkła, zaś cała reszta z plastiku. Jej minimalistyczny wygląd sprawia, że będzie doskonale prezentować się w praktycznie każdej łazience. Obsługa wagi jest bardzo prosta. Po połączeniu z aplikacją zainstalowaną na smartfonie wystarczy… na nią wejść. Waga będzie łączyć się ze smartfonem, gdy ten będzie w pobliżu i przesyłać na niego wyniki pomiarów. Xiaomi Smart Scale automatycznie rozpoznaje różnych użytkowników na podstawie sporej różnicy w masie ciała, więc swobodnie mogę korzystać z niej na zmianę z moją filigranową dziewczyną.

Czy warto kupić Xiaomi Smart Scale?

REKLAMA

Jak najbardziej. Gadżet ten kupiłem za niemal 200 zł i uważam, że jest wart swojej ceny. Dlatego tym bardziej warto go kupić za niecałe 60 zł. Radzę jednak się pospieszyć. Opisywana tu oferta jest naprawdę niezłe i jestem przekonany, że zapasy wagi Xiaomi Smart Scale rozejdą się w mgnieniu oka. Ja już zakupiłem dodatkowy egzemplarz. Przekażę go znajomym, którym moja waga bardzo się podobała, ale nie chcieli wydawać na nią trzycyfrowej kwoty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA