REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile ma nową ofertę - w sam raz dla fanów Netfliksa

T-Mobile 1 – Bez limitu to zupełnie nowa taryfa, która obiecuje prawdziwie nielimitowane usługi w ramach zryczałtowanego abonamentu. Operator przedstawił szczegóły oferty, która ucieszy przede wszystkim osoby zainteresowane przeniesieniem kilku numerów z innej sieci.

03.07.2017
15:07
t-mobile 1 - bez limitu
REKLAMA
REKLAMA

T-Mobile Polska uaktualniło właśnie swoją ofertę abonamentową. Nowy abonament będzie można wykupić już jutro, a ceny w najkorzystniejszym wariancie będą rozpoczynały się od 30 zł miesięcznie za nielimitowane połączenia, wiadomości SMS i MMS oraz nielimitowany internet.

T-Mobile 1 – Bez limitu - jak to działa?

Nowa oferta przeznaczona jest dla klientów prywatnych. W każdym wariancie wszystkie podstawowe usługi telekomunikacyjne - połączenia, wiadomości, internet - są zryczałtowane. W przypadku usług w roamingu operator obiecuje zaś nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, a w każdym abonamencie znajdzie się paczka danych do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.

Za abonament T-Mobile 1 – Bez limitu w ofercie bez telefonu dla jednej osoby trzeba zapłacić 50 zł miesięcznie. Koszta maleją, jeśli ktoś zdecyduje się w ramach jednej umowy zamówić więcej niż jedną kartę SIM. W ofercie duet koszt jednej karty SIM to 40 zł miesięcznie, a osoby zainteresowane ich większą liczbą zapłacą 30 zł miesięcznie od numeru w wariancie rodzinnym.

Warto tylko uściślić, że chociaż T-Mobile chwali się nielimitowanym internetem, to nie oznacza to, że będzie można korzystać z niego do woli przy pełnej prędkości. Operator zastrzega, że po zużyciu 10 GB transferu w danym miesiącu może ograniczyć przepustowość łącza do 1 Mbps.

t-mobile 1 - bez limitu class="wp-image-575627"

Abonament T-Mobile 1 – Bez limitu można wykupić razem z telefonem.

W przypadku oferty z telefonem cena rośnie do 80 zł za pojedynczą osobę, 60 zł przy dwóch kartach SIM i 50 zł za jedną kartę SIM w wariancie rodzinnym.

Operator proponuje w tym wypadku zakup smartfonów Huawei P9 Lite (2017) lub LG X Power 2 za 1 zł, ale w ofercie znajdą się też inne telefony. Dla osób, które zdecydują się na ofertę z telefonem, przygotowano też bonus rekompensujący wyższą opłatę miesięczną.

Telekomy w czasach usług bez limitu zdają sobie sprawę, że konkurują nie tylko ceną i zasięgiem, ale też dodatkowymi usługami. W przypadku T-Mobile 1 – Bez limitu operator zapewnia darmowego Netfliksa na rok w pakiecie HD dla dwóch urządzeń.

T-Mobile 1 - Bez limitu i darmowy Netflix.

Klienci w abonamencie T-Mobile 1 – Bez limitu mogą aktywować dodatkowe pakiety, które zapewniają nielimitowany transfer danych z wybranych serwisów VOD, w tym z Netfliksa.

Supernet Video dostępny jest w dwóch wariantach: DVD za 5 zł miesięcznie i HD za 15 zł miesięcznie. Aktywować trzeba je osobno dla każdego numeru.

T-Mobile premiuje osoby, które korzystały wcześniej z ofert konkurencji.

REKLAMA

W ramach promocji przyznawany jest rabat w wysokości 10 zł dla wszystkich osób, które zdecydują się zmienić operatora. Może to nieco rozczarować klientów, którzy do tej pory byli wierni operatorowi, bo w porównaniu do nowych abonentów będą płacić więcej za to samo.

Nowy abonament będzie można wykupić już jutro, czyli 4 lipca 2017 roku. Tego dnia na stronie operatora pojawi się też szczegółowy regulamin nowej taryfy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA