Gry  / News

Możesz dostać wcześniejszy dostęp do publicznej bety Battlefront II. Wystarczy, że kupisz kota w worku

Już w listopadzie będziemy mogli złomować droidy i dziesiątkować Rebeliantów w Star Wars: Battlefront II. Zanim gra trafi na sklepowe półki, gracze będą mogli przetestować ją w wersji na PS4. Znamy już szczegóły publicznej bety nowej gwiezdnowojennej gry na konsole Sony.

Już od ponad tygodnia fani Star Wars mogą testować tryb wieloosobowy Battlefront II na swoich pecetach. Osoby zainteresowane tą sieciową strzelaniną w wersji na konsole Sony muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście podobnie jak w przypadku pierwszej części cyklu, na miesiąc przed premierą będą mogli przetestować grę przed zakupem.

star wars battlefront ii 2 public beta ps4

Star Wars: Battlefront II na PS4 - publiczne beta testy ruszą w październiku.

W ramach publicznej bety Star Wars: Battlefront II na PS4 gracze będą mogli wziąć udział w nowym trybie Szturm na Naboo. To misja podzielona na fazy, która stała się wizytówką nowej gry taką jak Atak AT-AT w przypadku poprzedniej części cyklu.

Szturm na Naboo będzie składał się z trzech etapów. Klony będą bronić pałacu, a ogromny pojazd droidów bojowych będzie sunął po mapie. Jeśli armia Separatystów zrealizuje swoje cele, to walka przeniesie się do wnętrza pałacu, a potem do sali tronowej.

Nowy tryb rozgrywki na 40-osobowej mapie pojawia się w materiałach promocyjnych i jest częścią zamkniętych testów alfa na komputerach osobistych. Na szczęście publiczna beta Battlefront II będzie oferować coś więcej niż Szturm na Naboo.

star wars battlefront ii 2 public beta ps4

Publiczna beta Battlefront II na PS4 pozwoli sprawdzić nowy tryb walk w kosmosie.

DICE jest bardzo oszczędne w zapowiedziach nowego trybu walk myśliwców. O walkach w kosmosie w Battlefront II w ramach publicznej bety na PlayStation 4 wiemy tylko tyle, że deweloperzy pozwolą zasiąść graczom za sterami kultowych statków Rebelii i Imperium.

Multiplayerowe bitwy w kosmosie będą podzielone na fazy. To świetna wiadomość, bo w poprzedniej części cyklu zwykłe starcie pomiędzy myśliwcami po kilkudziesięciu rozegranych meczach zaczynało nużyć. Więcej informacji na temat starć w kosmosie zostanie udostępnione podczas konferencji Gamescom (22-26 sierpnia).

Publiczna beta Star Wars: Battlefront II będzie dostępna szybciej dla osób, które kupią kota w worku.

Publiczna beta Battlefront II na PS4 rusza 6 października 2017 roku, ale jest szansa, by zagrać w nową grę 2 dni wcześniej. Taka możliwość została przewidziana dla osób, które zdecydują się złożyć zamówienie typu preorder w PlayStation Store. Testy potrwają do 9 października.

Z pewnością wezmę w nich udział, bo pomimo rozczarowań, jakie przyniósł pierwszy Battlefront, ostrzę sobie zęby na kontynuację. Po raz pierwszy miałem okazję zagrać w drugą odsłonę cyklu podczas imprezy EA Play w Los Angeles na dzień przed startem konferencji E3 i opisałem swoje wrażenia:

DICE wyciągnęło nauczkę z błędów popełnionych przy pierwszej części cyklu. W grze zawarta będzie pełnoprawna kampania fabularna, utrudniono dostęp do plecaków odrzutowych, wprowadzono klasy postaci i zrezygnowano z psujących immersję żetonów.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst