REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Możesz dostać wcześniejszy dostęp do publicznej bety Battlefront II. Wystarczy, że kupisz kota w worku

Już w listopadzie będziemy mogli złomować droidy i dziesiątkować Rebeliantów w Star Wars: Battlefront II. Zanim gra trafi na sklepowe półki, gracze będą mogli przetestować ją w wersji na PS4. Znamy już szczegóły publicznej bety nowej gwiezdnowojennej gry na konsole Sony.

10.07.2017
20:43
star wars battlefront ii 2 public beta ps4
REKLAMA
REKLAMA

Już od ponad tygodnia fani Star Wars mogą testować tryb wieloosobowy Battlefront II na swoich pecetach. Osoby zainteresowane tą sieciową strzelaniną w wersji na konsole Sony muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście podobnie jak w przypadku pierwszej części cyklu, na miesiąc przed premierą będą mogli przetestować grę przed zakupem.

star wars battlefront ii 2 public beta ps4 class="wp-image-577170"

Star Wars: Battlefront II na PS4 - publiczne beta testy ruszą w październiku.

W ramach publicznej bety Star Wars: Battlefront II na PS4 gracze będą mogli wziąć udział w nowym trybie Szturm na Naboo. To misja podzielona na fazy, która stała się wizytówką nowej gry taką jak Atak AT-AT w przypadku poprzedniej części cyklu.

Szturm na Naboo będzie składał się z trzech etapów. Klony będą bronić pałacu, a ogromny pojazd droidów bojowych będzie sunął po mapie. Jeśli armia Separatystów zrealizuje swoje cele, to walka przeniesie się do wnętrza pałacu, a potem do sali tronowej.

Nowy tryb rozgrywki na 40-osobowej mapie pojawia się w materiałach promocyjnych i jest częścią zamkniętych testów alfa na komputerach osobistych. Na szczęście publiczna beta Battlefront II będzie oferować coś więcej niż Szturm na Naboo.

star wars battlefront ii 2 public beta ps4 class="wp-image-577171"

Publiczna beta Battlefront II na PS4 pozwoli sprawdzić nowy tryb walk w kosmosie.

DICE jest bardzo oszczędne w zapowiedziach nowego trybu walk myśliwców. O walkach w kosmosie w Battlefront II w ramach publicznej bety na PlayStation 4 wiemy tylko tyle, że deweloperzy pozwolą zasiąść graczom za sterami kultowych statków Rebelii i Imperium.

Multiplayerowe bitwy w kosmosie będą podzielone na fazy. To świetna wiadomość, bo w poprzedniej części cyklu zwykłe starcie pomiędzy myśliwcami po kilkudziesięciu rozegranych meczach zaczynało nużyć. Więcej informacji na temat starć w kosmosie zostanie udostępnione podczas konferencji Gamescom (22-26 sierpnia).

Publiczna beta Star Wars: Battlefront II będzie dostępna szybciej dla osób, które kupią kota w worku.

Publiczna beta Battlefront II na PS4 rusza 6 października 2017 roku, ale jest szansa, by zagrać w nową grę 2 dni wcześniej. Taka możliwość została przewidziana dla osób, które zdecydują się złożyć zamówienie typu preorder w PlayStation Store. Testy potrwają do 9 października.

Z pewnością wezmę w nich udział, bo pomimo rozczarowań, jakie przyniósł pierwszy Battlefront, ostrzę sobie zęby na kontynuację. Po raz pierwszy miałem okazję zagrać w drugą odsłonę cyklu podczas imprezy EA Play w Los Angeles na dzień przed startem konferencji E3 i opisałem swoje wrażenia:

REKLAMA

DICE wyciągnęło nauczkę z błędów popełnionych przy pierwszej części cyklu. W grze zawarta będzie pełnoprawna kampania fabularna, utrudniono dostęp do plecaków odrzutowych, wprowadzono klasy postaci i zrezygnowano z psujących immersję żetonów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA