REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Kapitalna promocja! Strider, Umbrella Corps i DmC za śmiesznego dolara. Dalej jest jeszcze lepiej

Organizatorzy szczytnej inicjatywy Humble Bundle razem z Capcomem przygotowali naprawdę niesamowitą ofertę. Raptem za jednego dolara nabędziecie gry Strider, Umbrella Corps oraz DmC. Opłaca się jednak wydać znacznie, znacznie więcej.

12.07.2017
14:46
Kapitalne Humble Bundle! Strider, Umbrella Corps i DmC za dolara
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem do Humble Bundle trafiły komputerowy gry Capcomu. Japoński wydawca przygotował trzy pakiety produktów, odblokowywane po przekroczeniu konkretnych progów cenowych. Zasada jest prosta i niezmienna - im więcej wpłacicie na konto Humble Bundle, tym więcej gier otrzymacie. Wszystkie programy są dystrybuowane w postaci kluczy do jednorazowej aktywacji na platformie Steam. Po ich wykorzystaniu tytuły są na stałe przypisywane do waszego konta. Wszystko jest bajecznie proste i intuicyjne.

Progi cenowe dla Humble Capcom Rising Bundle prezentują się następująco:

Jeden dolar - gry Strider, Umbrella Corps oraz DmC: Devil May Cry. W tym zestawieniu zdecydowanie wygrywa DmC. Nieco już zapomniana gra akcji jest naprawdę dobra, a do tego niezwykle efektowna oraz dynamiczna. Idealny tytuł na wyładowanie emocji po ciężkim dniu pracy. Chociaż akrobacje bohatera Dantego nie robią takiego wrażenia jak w erze PS2 oraz PS3, to wciąż kawał solidnego kodu. Niestety, podobnych pochlebstw nie mogę napisać o Umbrella Corps. Osadzona w świecie Resident Evil drużynowa strzelanina jest po prostu przeciętna. Na dłużej zostaną z nią jedynie najwięksi fani serii. Strider to z kolei bardzo dynamiczna gra platformowa, świetna na krótkie sesje po pół godziny.

Średnia z wpłat (aktualnie 7 dolarów) - Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 HD Remaster oraz Resident Evil 6. W tym przedziale cenowym rządzą zombie. Za około 30 złotych nabędziecie wszystkie gry za dolara, a także dwa wspaniale odświeżone klasyki z serii Resident Evil, to jest RE0 oraz RE1. Już one same sprawiają, że warto głębiej sięgnąć do cyfrowego portfela. Osobom preferującym bardziej intensywną akcję pozostaje szósta, mocno filmowa odsłona serii, a także mieszający horror z komedią samodzielny dodatek do Dead Rising 2. Bardzo, bardzo solidny zestaw. Gdyby nie to, że posiadam każdy z tych tytułów, nie wahałbym się ani przez moment.

Dwanaście dolarów - Dead Rising 2 oraz Dead Rising 3. Poza wszystkimi wcześniej wymienionymi grami, osoby płacące przynajmniej 12 amerykańskich dolarów zyskują dostęp do drugiej i trzeciej serii Dead Rising. Chociaż jestem fanem survival horroru, a gry z zombie wciąż mi się nie znudziły, akurat wobec tych tytułów jestem nieco sceptyczny. Pierwsze Dead Rising to było coś. Gra pokazywała moc obliczeniową Xboksa 360, wyświetlając masę żywych trupów na jednym ekranie. Od tego czasu świat poszedł do przodu, ale seria stoi w miejscu, bez żadnych solidnych widoków na przyszłość. W DR2 oraz DR3 zagrać jak najbardziej można, ale zdecydowanie nie trzeba. Fani horroru o wiele bardziej docenią świetne remastery pierwszych odsłon Resient Evil, zawarte w znacznie tańszej paczce Humble Bundle.

 class="wp-image-577594"
Warto się pospieszyć, ponieważ średnia z wpłat stale rośnie

Warto dodać, że płacąc powyżej średniej (aktualnie wynoszącej 7 dol.) zyskujemy ciekawe zniżki na najnowsze gry Capcomu.

REKLAMA

Razem z paczką ze średniej półki dostajemy rabaty na komputerowe Resident Evil 7 (40 proc.), Dead Rising 4 (50 proc.) oraz Street Fightera V (50 proc.). Tym bardziej zachęcam, aby wydać więcej niż symbolicznego dolara. Środkowy pakiet za około 30 zł jest naprawdę, naprawdę wart swojej ceny.

Co ważne, angażując się w Humble Capcom Rising Bundle wasze środki zostają przeznaczone na cele charytatywne. Tym razem organizatorzy akcji sugerują wsparcie fundacji WaterAid America, ale sami również możecie wybrać, do kogo trafią wasze pieniądze. Na liście fundacji jest między innymi Wikimedia, Czerwony Krzyż oraz Child’s Play. To się nazywa przyjemne z pożytecznym.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA