Będzie biegane? - złapane smartfonem #89

Lokowanie produktu

Chyba będzie.

09.06.2017 18.21
tookapic, złapane smartfonem, samsung galaxy a5 2017

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dzisiejsze zdjęcie dnia to fotografia semi-studyjna. Dlaczego semi? Ano dlatego, że korzystałem z softboksa, czyli studyjnego światła ciągłego, ale na tym studyjność się kończy.

Na zdjęciu są akcesoria biegowe. Z zegarkiem, który widzicie, będę się żegnał. Właśnie przyjeżdża do mnie jego następca, ale więcej na ten temat przeczytacie na Spider’s Web w poniedziałek. Z kolei sam zegarek biegowy, jako gadżet, bardzo polecam. To dużo wygodniejsza opcja niż bieganie ze smartfonem.

Tak jak wspomniałem, zdjęcie doświetliłem sotfboksem. W takich warunkach matryca smartfona daje zaskakująco dużą rozpiętość tonalną. Jasne partie nie są przepalone, a z cieni można wyciągnąć bardzo dużo informacji.

W fotografii studyjnej smartfony radzą sobie naprawdę dobrze, ale to zostało już udowodnione m.in. przy okazji kilku okładek magazynów wykonanych telefonem przy dobrym oświetleniu. O takich przypadkach przeczytacie w innym wpisie.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze