1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

i3 - złapane smartfonem #93

Lokowanie produktu

Dzień nagrań, a przy okazji powrót za kierownicę jednego z najsympatyczniejszych aut elektrycznych.

13.06.2017
20:52
tookapic, samsung galaxy a5 2017, bmw i3, złapane smartfonem

Za mną dzień bardzo intensywnych nagrań. Przede mną mnóstwo montażu, ale efekty powinny być bardzo przyjemne.

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dziś kadr zza kierownicy BMW i3, czyli bardzo przyjemnego autka elektrycznego, które miałem okazję testować na łamach Spider’s Web jakiś rok temu. Dziś ponownie usiadłem za jego kierownicą przy okazji nagrań nowego odcinka Spider’s Web TV.

Tym razem na naszym nagraniu zobaczycie specyficzny wyścig po zatłoczonej Warszawie… ale więcej szczegółów nie zdradzam. Powiem tylko, że jest na co czekać.

Większą część dnia spędziłem za kamerą, ale przez jakeś półtorej godziny miałem okazję pojeździć wspomnianym samochodem. Cisza towarzysząca jeździe elektrykiem za każdym razem jest dosłownie uderzająca. Do tego przyspieszenie na poziomie siedmiu sekund do setki również robi wrażenie, szczególnie w tak niepozornym miejskim maluchu.

Nie mogłem odmówić sobie zdjęcia z perspektywy pierwszej osoby. Stojąc w zatłoczonym korku, który z rzadka porusza się o kilkadziesiąt centymetrów do przodu, pozwoliłem sobie na szybką fotkę zza kółka, z perspektywy moich oczu. Jeśli jedno zdjęcie ma mi kiedyś przypomnieć o dzisiejszym dniu, ten kadr powinien sprawdzić się w takiej roli bardzo dobrze.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze