REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Things 3 wygląda kapitalnie. To jedna z najlepszych aplikacji to-do na sprzęty Apple'a

Jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania zadaniami właśnie doczekała się nowej wersji. Całkowicie przeprojektowane Things 3 na iPhone'a, iPada, Apple Watcha i komputery Mac prezentuje się wyśmienicie.

18.05.2017
19:02
things 3 iphone mac ipad to-do
REKLAMA
REKLAMA

Cultured Code pochwaliło się właśnie wydaniem zupełnie nowych wersji swojej listy zadań na urządzenia marki Apple. Things 3 to całkowicie nowy projekt i napisane od zera aplikacje klienckie, które jeszcze bardziej niż do tej pory ułatwią zarządzanie zadaniami.

things 3 iphone mac ipad to-do class="wp-image-565347"

W Things 3 zmieniło się praktycznie wszystko.

Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest zupełnie nowy interfejs. Aplikacje Cultured Code są po prostu śliczne, a do tego jeszcze bardziej funkcjonalne niż do tej pory. Uwagę zwraca nie tylko grafika, ale też bardzo przemyślane animacje.

Po otwarciu Things 3 na iPhonie oczom użytkownika ukazuje się lista zadań na jasnym tle. Obok tekstu widać tylko kilka ikon, które symbolizują poszczególne sekcje aplikacji. Po wybraniu listy można przyjrzeć się poszczególnym rekordom, a każdy z nich można rozwinąć.

things 3 iphone mac ipad to-do class="wp-image-565346"

W nowej wersji pojawią się nowe widoki o nazwie "Today" i "This Evening".

W nowej wersji listy zadań pojawił się też specjalny przycisk, który pozwoli dodawać nowe zadania w istniejącej już liście. Wystarczy przytrzymać go i przeciągnąć w odpowiednie miejsce. W poszczególnych listach będzie można od teraz korzystać z nagłówków i list z checkboksami.

Pojawiły się też przypomnienia o określonej godzinie i łatwo dostępna wyszukiwarka. Things 3 na macOS doczekało się wsparcia dla wielu okien oraz minimalistycznego trybu, by zajmować znacznie mniej miejsca na ekranie.

Things 3 to pierwsza płatna aktualizacja aplikacji Things 2 wydanej w 2012 roku.

REKLAMA

Cena za wersję na iPhone'a (ze wsparciem dla Apple Watcha) to 8,99 euro, a wersja na iPada, która kosztuje 17,99 euro. Oprócz tego można kupić Things 3 na komputery Mac, którego koszt to 43,99 euro. W tym ostatnim przypadku można skorzystać z wersji próbnej do pobrania ze strony Cultured Code. Po 25 maja ceny wzrosną - obecnie sprzedawane są ze zniżką 20 proc.

Z aplikacji klienckich Things korzysta nasz redaktor naczelny, czyli Przemek Pająk. Szerszej recenzji obu wersji możecie spodziewać się, jak tylko szef zdąży się nacieszyć nowymi wersjami aplikacji na iPhone'a i Maca, "bez których Spider's Web nie istnieje".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA