REKLAMA

Świetny telefon, świetne słuchawki i prezent z głowy. Sony ma coś specjalnego na Dzień Matki

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki ruszyła i potrwa do 28 maja akcja promocyjna, dzięki której każdy może sprawić swojej Mamie niezwykły prezent: telefon Xperia XZ w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Sony MDR-XB950N1.

22.05.2017 15.13
Sony Xperia XZ - promocja na dzień matki, jakiej jeszcze nie było!
REKLAMA

Sony Xperia XZ to telefon który ma wiele unikalnych zalet. Mieliśmy przyjemność już go wam kilkukrotnie opisywać. Marcin scharakteryzował go następująco: „Nowe Xperie to przemyślany krok w rozwoju serii smartfonów Sony. Poprawiły się podzespoły, aparaty, wygląd, a także żywotność baterii, co dla wielu użytkowników jest kluczowym parametrem”.

REKLAMA

Dodał też, że „Aparaty w nowych smartfonach Sony Xperia XZ na papierze prezentują się naprawdę świetnie. Jedynym zastrzeżeniem jakie widzę, jest – ponownie – nieco zbyt wysoka rozdzielczość głównych aparatów, przez co teoretycznie detali zdjęć może być mniej, kiedy fotografie będziemy oglądać w pełnym powiększeniu. Pamiętajmy jednak, że po pierwsze, w takim powiększeniu oglądamy zdjęcia chyba tylko w testach, a po drugie, aparaty w Xperiach pozwalają na ograniczenie rozdzielczości do 8 megapikseli. Podczas prezentacji mogłem wykonać kilka zdjęć i filmów nową Xperią XZ i wyglądają one naprawdę dobrze.”

A co powiecie na połączenie Sony Xperia XZ ze słuchawkami Sony MDR-XB950N1?

Bo właśnie taki zestaw wchodzi do sprzedaży w ramach trwającej do 28 maja promocji. Taki zestaw to wydatek 2500 złotych i można go zamówić w sklepach internetowych sieci handlowych: Sony Centre ‒ www.scentre.pl; RTV Euro AGD ‒ www.euro.com.pl; Saturn ‒ www.saturn.pl; Media Markt ‒ www.mediamarkt.pl; Allegro strefa marek ‒ wyłącznie Oficjalny Sklep Sony Mobile prowadzony przez M-point; Media Expert ‒ www.mediaexpert.pl; Komputronik ‒ www.komputronik.pl; X-kom.pl ‒ www.x-kom.pl oraz w Neonet.pl ‒ www.neonet.pl.

REKLAMA

To bardzo dobre słuchawki, jeżeli wierzyć recenzji Łukasza, który testował bardzo podobny model, choć pozbawiony funkcji redukcji szumów. Pozwólcie mi zacytować pointę: „uwierzcie mi… Sony MDR-XB950BT jakością przebijają konstrukcje dwukrotnie droższe i są zdecydowanie warte tych pieniędzy.”

Czyli 2500 złotych za porządny telefon i porządne słuchawki. I pomysł na świetny prezent dla mamy mamy z głowy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA