Social media  / News

Nowy YouTube (z ciemnym trybem) dla wszystkich! Aby go włączyć, wystarczy kliknąć w jeden link

241 interakcji
dołącz do dyskusji

YouTube testuje nowy wygląd serwisu od wielu tygodni. Do tej pory dostało go stosunkowo niewiele użytkowników, a niektórzy nawet próbowali włączyć go na własną rękę - tutaj wyjaśnialiśmy, jak to zrobić. Teraz jednak nowego YouTube'a - z ciemnym trybem, który przydatny jest głównie wieczorem i w nocy - może łatwo włączyć każdy użytkownik.

Aby aktywować nowy wygląd YouTube'a należy wejść na stronę youtube.com/new i kliknąć "wypróbuj teraz". Po tej prostej czynności zostaniemy przekierowani na stronę główną YouTube'a, a naszym oczom ukaże się nowa odsłona graficzna najpopularniejszego serwisu z wideo w całym internecie.

Co nowego na nowym YouTubie?

Przejrzysty układ strony

Nowy YouTube - świeży wygląd i tryb ciemny dla osób, które oglądają w nocy

Dzięki uproszczonemu wyglądowi strony na komputery korzystanie z YouTube jest teraz łatwiejsze, a treści, kanały i twórcy świetnie się prezentują - tak Google opisuje zmiany związane z wyglądem serwisu.

Tryb ciemny

Nowy YouTube - świeży wygląd i tryb ciemny dla osób, które oglądają w nocy

Zmniejsz jasność ekranu i zredukuj odblaski, aby zobaczyć głębię kolorów w oglądanych filmach - to krótka definicja tego, co Google nazywa "trybem ciemnym". Jest to funkcja, na którą wiele osób czekało od lat, a sporo użytkowników za pomocą specjalnych rozszerzeń do przeglądarki próbowało uzyskać podobny efekt. Teraz dodatki są niepotrzebne.

ZOBACZ: Nadchodzi nowy YouTube - zobacz, jak wygląda czarna wersja

W poniższym materiale wideo Marcin Połowianiuk pokazuje i omawia wszystkie zmiany, jakie znalazł na nowym YouTubie. Sprawdźcie koniecznie!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst