REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Przez portfel do serca. Neffos chce zawojować polski rynek, więc obniża ceny

Neffos to jeden z tych mniej znanych producentów smartfonów, który próbuje zawojować polski rynek. Firma pochwaliła się właśnie nowymi cennikami telefonów C5, C5 Max i Y5L.

20.05.2017
10:47
Poznaliśmy nowy cennik smartfonów marki Neffos w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Smartfony marki Neffos, której firmą marką jest dobrze znany w Polsce TP-Link, będzie można teraz kupić w bardziej atrakcyjnych cenach. Przecenione zostały trzy modele obecne już w sprzedaży. Producent tłumaczy, że zdecydował się na obniżki teraz, ze względu na zbliżające się Komunie i Dzień Matki.

neffos C5 Max tp-link class="wp-image-565601"

Neffos C5 Max LTE - 599 zł

Najmocniejszym telefonem w ofercie Neffos na polskim rynku jest model C5 Max LTE. To urządzenie o 5,5-calowym ekranie IPS o rozdzielczości Full HD. W środku znalazł się 8-rdzeniowy procesor 1,3 GHz.

Specyfikację dopełnia 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabrakło slotu na kartę microSD i gniazda dual SIM. Neffos C5 Max LTE pozwoli wykonywać fotografie w rozdzielczości 13 Mpix (f/2.0).

Specyfikacja jest dość dobra jak za telefon z tej półki cenowej. Urządzenie zostało przecenione z 699 zł na 599 zł.

neffos C5 class="wp-image-565602"

Neffos C5 LTE - 449 zł

Drugim telefonem Neffos w Polsce, który można kupić za nieco mniejsze pieniądze, jest model C5 LTE. Co zrozumiałem, ma nieco słabsze parametry niż droższy model. Producent wyposażył go w 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 720p.

W telefonie jest aparat, który robi zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix. Dobrą wiadomością jest to, że wyceniony teraz na 449 zł smartfon Neffos C5 LTE oferuje 2 GB pamięci RAM. To nie jest standardem w tej półce cenowej i daje nadzieję na to, że się szybko nie zestarzeje.

neffos y5 class="wp-image-565608"
REKLAMA

Neffos Y5L - 249 zł

Trzecim i ostatnim urządzeniem w portfolio Neffos jest Y5L. To jeszcze tańszy i jeszcze mniejszy smartfon, w którym znalazł się 4,5-calowy ekran. Rozczarowujący może być zaledwie 1 GB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci wewnętrznej i aparat 5 Mpix - ale to kompromisy, jakie wymusza cena ustalona na poziomie 249 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA