REKLAMA

Gdzie najlepiej kupić LG G6? Nie idź do sklepu, wybierz ofertę operatora

LG G6 został zaprezentowany na targach MWC 2017 w Barcelonie. Było to tak dawno, że wiele osób zapewne zdążyło zapomnieć o tym smartfonie. Jeżeli jednak kiedykolwiek zastanawialiście się nad kupnem tego sprzętu, powinniście zrobić to teraz. LG G6 w ofercie przedsprzedażowej prezentuje się bowiem naprawdę nieźle.

03.04.2017 17.08
lg g6 cena
REKLAMA
REKLAMA

LG G6 jest dostępny w przedsprzedaży zarówno w sklepach, jak też w ofertach operatorskich. Osoby, które zamówią smartfon już teraz, mogą liczyć na wiele interesujących prezentów. Do pierwszych 1100 złożonych zamówień zostaną dodane słuchawki LG Tone Infinim HBS-910 o wartości 499 zł. Co ważne, cena tego gadżetu nie jest w jakikolwiek sposób podbita. Od kilku lat używam poprzedniej wersji słuchawek LG Infinim i mogę je polecić absolutnie każdemu, zwłaszcza fanom sportu.

 class="wp-image-555173"

Drugim dodawanym do telefonu bonusem będzie voucher na jednorazową wymianę stłuczonego ekranu. Jego wartość to 599 zł. Niestety ten dodatek będzie dołączony tylko do pierwszych 600 zamówień i wyłącznie w sklepach Saturn, Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik, Neonet, X-Kom oraz w sieciach Orange oraz Play. We wszystkich sklepach smartfon będzie dostępny w cenie 3299 zł.

Jeszcze lepiej LG G6 wypada w ofertach operatorskich.

 class="wp-image-555357"

Jak już wspominałem, LG G6 jest dostępny wyłącznie ofercie Orange oraz Play. Orange oferuje smartfon za 599 zł przy 24-miesięcznym zobowiązaniu w wysokości 129,9 zł miesięcznie. Oznacza to, że cały koszt smartfonu oraz usług opłaconych przez 24 miesiące wyniesie 3718,76 groszy. Po odjęciu od tej wartości sugerowanej ceny smartfonu okazuje się, że sam koszt usług telekomunikacyjnych wyniesie nieco ponad 17 zł miesięcznie. Tyle co nic.

 class="wp-image-555358"
REKLAMA

Play z kolei oferuje smartfon za 1 zł przy 24-miesięcznym zobowiązaniu wynoszącym 155 zł miesięcznie. Oznacza to, że w tej sieci całkowity koszt zobowiązania i smartfona wyniesie 3721 zł. Jak widać, cena ta jest bardzo zbliżona do oferty Orange. Mimo to jest od niej atrakcyjniejsza, ponieważ w sieci Play oprócz wyżej wymienionych prezentów otrzymuje się też projektor LG Minibeam. Play jednak zastrzega, że liczba dostępnych projektorów jest ograniczona. Dlatego osoby zainteresowane tą ofertą powinny skorzystać jak najszybciej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA