REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Nowy sposób marnowania czasu na Facebooku: jednocześnie przewijasz tablicę i... oglądasz wideo

Znacie ten ból multitaskera, kiedy jednocześnie chcecie oglądać facebookowe wideo i przeglądać posty znajomych, a otworzenie nowej karty w przeglądarce pochłania za dużo czasu? Mark Zuckerberg w końcu wysłuchał wasze prośby.

09.03.2017
21:42
Facebook na Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

Kilka osób w redakcji Spider's Web zauważyło dziś nowy sposób odtwarzania wideo na Facebooku. Kiedy uruchomimy odtwarzacz i zaczniemy przejeżdżać w dół strony wideo odklei się od posta i pozostanie w lewym, górnym rogu strony:

facebook wideo
REKLAMA

Dzięki temu możemy jednocześnie zerkać na miniaturkę odtwarzacza i w każdej chwili włączyć film na pełnym ekranie. Jeśli takiej potrzeby nie poczujemy miniaturka będzie się odtwarzała, a my będziemy mogli spokojnie komentować posty, np. ten o premierze siódmego sezonu Gry o tron. Odtwarzacz nie jest na stałe przyklejony do lewej strony okna - możemy go dowolnie przenosić, a nawet zmieniać rozmiar.

Co ciekawe, Facebook eksperymentował z tym trybem już dwa lata temu, ale po chwili tryb zniknął z serwisu. Liczymy, że tym razem zostanie już na dobre.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA