REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Jeden nieprzyzwoicie drogi smart zegarek w 56 wariantach. Taki jest Tag Heuer Connected Modular 45

Tag Heuer po raz drugi próbuje zaistnieć na rynku inteligentnych zegarków. Tym razem stawia na personalizację i prezentuje Tag Heuer Connected Modular 45 w 56 różnych odmianach.

14.03.2017
18:31
Tag Heuer Connected Modular 45
REKLAMA
REKLAMA

Producenci zegarków przyglądają się rozwojowi technologii ubieralnej. Zdarza się też, że sami wchodzą na ten rynek. Swoich sił próbował Tag Heuer, ale jego luksusowy smartzegarek Tag Heuer Connected nie okazał się przesadnym hitem. Teraz firma próbuje raz jeszcze zainteresować swoją ofertą.

Tag Heuer Connected Modular 45 class="wp-image-551100"

Tag Heuer Connected Modular 45 to zegarek, który można zamówić w 56 różnych wariantach.

Większość producentów smartwatchów oferuje jeden model zegarka. Niektórzy stawiają na personalizację, wprowadzając kilka wariantów wykończenia i zapięcia. Tag Heuer Connected Modular 45 to rozwinięcie tej idei. Zegarek wykorzystuje budowę modularną i pozwala dopasować go do swoich potrzeb.

Producent w swoim nowym smartwatchu pozwala nie tylko wymienić pasek lub wybrać kolor, ale też moduł smart wykorzystujący system Android Wear 2.0 można zastąpić... klasycznym zegarkiem. To dość nietypowe podejście i chociażby z tego powodu Tag Heuer Connected Modular 45 wyróżnia się w zalewie podobnych produktów.

Tag Heuer Connected Modular 45 class="wp-image-551098"

Tag Heuer Connected Modular 45 będzie miał 56 różnych wersji wykończenia.

Osoby poszukujące idealnego zegarka dla siebie powinny być zadowolone tak dużą liczbą wariantów. Oczywiście nie każdemu Tag Heuer Connected Modular 45 przypadnie do gustu, ale przynajmniej ten produkt zapewnia więcej możliwości personalizacji niż inne z tej kategorii.

Dobrą wiadomością jest to, że nowy smartwatch podobnie jak zwykłe zegarki Tag Heher produkowany jest w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. Dzięki temu może nosić miano Swiss Made, czego nie można powiedzieć o zwykłych inteligentnych zegarkach rodem z Chin.

Tag-Heuer-Connected-Modular-45-3 class="wp-image-551097"

Jakim smartwatchem jest Tag Heuer Connected Modular 45?

Producent zdecydował się oprzeć moduł smart w swoim zegarku o platformę Android Wear 2.0. Urządzenie napędza procesor Intel Atom Z34XX i 4 GB pamięci, a w środku nie zabrakło modułu GPS, anteny Wi-Fi i chipu NFC pozwalającego na wykonywanie transakcji dzięki usłudze Android Pay.

Tag Heuer Connected Modular 45 ma 1,39-calowy wyświetlacz typu AMOLED skryty za szafirowym szkłem i jest wodoodporny. Wykonana z tytanu koperta w podstawowym modelu ma wielkość 45 mm. Zegarek można zamówić też w wykończeniu z różowego złota lub czarnej ceramiki.

Tag Heuer Connected Modular 45 class="wp-image-551096"

Chętni mogą nawet... osadzić w obudowie diamenty.

REKLAMA

Oprócz wyboru jednej z 56 wersji wykończenia (11 podstawowych, reszta na zamówienie) będzie można wybrać mnóstwo dodatków, w tym np. ramkę dookoła wyświetlacza - tak, by zakupiony przez klienta gadżet był jedynym w swoim rodzaju. Różnym wzorom można przyjrzeć się na stronie producenta.

Zegarek zapowiada się świetnie, ale jedyne co może odstraszyć potencjalnych klientów to, jak można było się spodziewać czytając o cechach tego produktu, cena. Tag Heuer Connected Modular 45 wyceniono na 1650 dol. w podstawowej wersji. Są oczywiście warianty znacznie droższe za nawet... 17 tys. dol.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA