REKLAMA

Solgaz kontratakuje. Zrobił badania i zaorał wykopowiczów

Solgaz wraca na Wykop w glorii i chwale. W końcu zrobił badania, z których wynika, że w styczniu firma miała rację. Mirki znów polubili płyty bez płomieni.

11.03.2017 18.14
Płyta gazowa Solgaz - opinie
REKLAMA
REKLAMA

Solgaz to złote dziecko Wykopu. Firma produkująca płyty gazowe bez płomieni była ulubieńcem wykopowiczów - komentowała, śmieszkowała i odpowiadała na pytania klientów. Do czasu.

Na początku stycznia na Wykopie wybuchł ogromny kryzys

Kryzys spowodowało użycie przez firmę sloganu o 50-procentowej oszczędności gazu. Solgaz nie mógł go wówczas poprzeć żadnymi badaniami renomowanych instytucji.

Firma przygotowała wówczas test na szybko, który z racji swoich ograniczeń nie zadowolił użytkowników Wykopu

Solgaz zapadł się pod ziemię

Jak się dziś okazało firma nie pozostawał bezczynna i skontaktowała się z Głównym Instytutem Górnictwa w celu przeprowadzenia profesjonalnych testów płyt.

Badania pokazały, że płyty Solgazu mają wyższą sprawność spalania gazu i lepiej odzyskują energię w stosunku do konkurencji.

Wykop znów polubił Solgaz

Reakcja społeczności jest bardzo przychylna. Wpis szybko dostał się na stronę główną, a jednym z najbardziej plusowanych komentarzy jest przyznanie się Jakuba Biela (prowadzącego profil Solgazu na Wykopie) do marketingu szeptanego.

W całej aferze ciekawe jest również postępowanie Solgazu. Na początku firma odpowiadała na komentarze użytkowników i wchodziła z nimi w dyskusję. Poddała się jednak pod gradem krytyki i wróciła dopiero, kiedy miała w ręku wystarczająco silne argumenty, aby zamknąć nimi usta malkontentów.

Wygląda na to, że wystarczająco silne i dobrze zarządzane marki mogą przeskoczyć z szóstego znów na pierwszy punkt cyklu życia mikroblogera.

wykop afera solgaz class="wp-image-550554"
REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA