REKLAMA

Warto kupić Huawei P10 przed premierą. Producent sypnął prezentami

Jeżeli chcecie kupić Huawei P10, powinniście zrobić to już teraz. Osoby, które zdecydują się na zamówienie  sztandarowego smartfonu Huawei przed jego premierą, otrzymają zestaw przydatnych prezentów.

14.03.2017 08.26
hauwei p10
REKLAMA
REKLAMA

Gwoli przypomnienia dodam, że Huawei P10 został zaprezentowany zaledwie kilkanaście dni temu, a już 20.03.2017 r. trafi do polskich sklepów oraz salonów operatorów.

edf class="wp-image-550993"

Kilka słów o Huawei P10 i dołączonych do niego akcesoriach.

Smartfon ten został wyposażony w 5,1-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości FullHD, a także bardzo wydajny procesor Kirin 960 współpracujący z 4 GB RAM oraz 64 GB rozszerzalnej pamięci flash. Specyfikacja ta powinna zadowolić nawet najbardziej żądnych mocy użytkowników.

Taką ładowarkę samochodową otrzymasz kupując Huawei P10 w przedsprzedaży. class="wp-image-550974"

Huawei P10 ma akumulator o pojemności 3200 mAh, który powinien spokojnie wystarczyć na cały dzień użytkowania, a może i więcej. Jeżeli zapomnicie podłączyć go na noc do ładowania, będzie można skorzystać z dodanej do zestawu przedsprzedażowego ładowarki samochodowej AP38. Ma ona dwa porty USB i wspiera technologię Huawei Super Charge, dzięki czemu naładuje Huawei P10 tak samo szybko, jak standardowa ładowarka sieciowa.

Producent deklaruje, że pół godziny ładowania starczy do komfortowego korzystania z telefonu przez cały dzień. A nawet jeżeli smartfonowi zabraknie mocy, będzie można ratować się kolejnym dołączonym gadżetem, a konkretnie powerbankiem AP08Q. Ma on pojemność 10 000 mAh. Oznacza to, że korzystając z niego będzie można naładować Huawei P10 niemal trzy razy.

Taki powerbank otrzymasz kupując Huawei P10 w przedsprzedaży. class="wp-image-550973"

Jednym z najważniejszych atutów Huawei P10 jest podwójny aparat.

To znak rozpoznawczy smartfonów Huawei. Jeden z aparatów ma kolorową matrycę o rozdzielczości 12 megapikseli i wspiera optyczną stabilizację obrazu. Drugi aparat zawiera czarno-białą matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli. Zbiera ona zdecydowanie więcej szczegółów niż jej kolorowy odpowiednik.

W czasie robienia zdjęcia fotografia jest wykonywana przez oba aparaty, a następnie obrazy z nich są łączone. W ten sposób powstaje jedno szczegółowe zdjęcie o rozdzielczości 12 megapikseli. Zastosowanie dwóch aparatów pozwala na korzystanie z podwójnego zoomu optycznego. Jasność obydwu obiektywów to F/2.2.

Taki Selfie Stick otrzymasz kupując Huawei P10 w przedsprzedaży. class="wp-image-550972"

Świetnym dodatkiem do tego aparatu będzie selfie stick, który pozwoli na zrobienie idealnego selfie z przyjaciółmi. Jest on kompatybilny z każdym smartfonem i nie wymaga żadnych akcesoriów. Kijek do selfie podłącza się bowiem do wyjścia słuchawkowego w telefonie, a przycisk aparatu jest umieszczony w jego rączce. Gadżet ten może też pełnić funkcję statywu. ­Wystarczy rozłożyć różki, schowane w rękojeści i ustawić statyw w pożądanym miejscu. Akcesorium to ułatwia skorzystanie z samowyzwalacza lub stworzenie filmu w technice time-lapse.

Huawei P10 w przedsprzedaży można zamawiać do 20.03.2017 r.

Jego cena wynosi 2699 zł. Czy warto? Oceńcie sami. Pierwsze wrażenia znajdziecie poniżej, a jeszcze w tym tygodniu na Spider's Web pojawi się moja pełna recenzja. Jednak już teraz mogę wam zdradzić, że będzie ona pozytywna, bo Huawei P10 to naprawdę dobry smartfon. Ale czy czegoś innego mogliśmy się spodziewać po sztandarowym modelu tej firmy, w dodatku kosztującym ponad 2500 zł? No właśnie.

ZOBACZ: Huawei P10 - pierwsze wrażenia i 5 najważniejszych zmian

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA