REKLAMA

CoD wraca do drugiej wojny światowej? Wyciekły przepiękne grafiki z Call of Duty: WWII

Chociaż żródło nie zostało pozytywnie zweryfikowane, grafiki które trafiły do sieci mówią same do siebie. Po latach rozłąki, seria CoD może powrócić do drugowojennych realiów. Oto jak wyglądają pierwsze materiały z dopiskiem Call of Duty: WWII.

25.03.2017 05.27
Do sieci trafiły grafiki z Call of Duty: WWII. Czyżby CoD i druga wojna?!
REKLAMA
REKLAMA

Grafiki przedstawiające Call of Duty: WWII pojawiły się na Reddicie. Umieścił je tam użytkownik podający się za internautę, który popadł wcześniej w konflikt z wydawcą Activision, publikując przecieki na temat Infinite Warfare.

 class="wp-image-553338"

Autentyczność grafik wciąż jest poddawana weryfikacji. Tak samo jak tożsamość osoby, która je upubliczniła. Pamiętajcie, że równie dobrze może być to dobrze spreparowana ściema. Takie już się przecież zdarzały w Internecie.

 class="wp-image-553337"

Za nowe Call of Duty: WWII ma odpowiadać Sledgehammer Games. To jedno z trzech studiów deweloperskich, dzięki którym seria zachowuje swoją ciągłość, pojawiając się w nowej odsłonie rok do roku.

 class="wp-image-553336"

Sledgehammer Games stworzyło takie odsłony Call of Duty jak Modern Warfare 3 oraz Advanced Warfare. To najmniej doświadczony członek drużyny Activision, do której należy również Treyarch oraz Infinity Ward.

 class="wp-image-553333"

Na jednej z grafik widać ujęcie z góry, z charakterystycznymi krzyżami wbitymi w piasek. Fani historii oraz gier wideo doskonale wiedzą, co może to oznaczać. Czyżbyśmy mieli wrócić na plażę Omaha, po 15 latach od premiery niezapomnianego Medal of Honor: Allied Assault?

 class="wp-image-553335"
REKLAMA

Oczywiście o Call of Duty: WWII będziemy informować was na bieżąco. Teraz czekamy na zweryfikowanie autentyczności grafik, które trafiły do sieci. Niezależnie od ich prawdziwości, musicie przyznać, że nowy CoD w realiach drugiej wojny światowej byłby czymś kapitalnym.

 class="wp-image-553334"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA