REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Odliczanie do Google I/O 2017 rozpoczęte

Wiemy już kiedy i gdzie odbędzie się Google I/O 2017. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji dla deweloperów organizowanej przez Google'a mogą też sprawdzić, jakich atrakcji można się spodziewać. Ruszyła właśnie rejestracja na to wydarzenie.

23.02.2017
13:38
Google I/O 2017 Experiments Challange
REKLAMA
REKLAMA

Google I/O to konferencja dla deweloperów organizowana przez Google'a raz do roku. Zwykle to na niej prezentowane są kolejne wersje systemu Android i nowe aplikacje w portfolio firmy. Prezentowane są też nowe API i organizowane są warsztaty dla programistów głodnych wiedzy.

Kiedy i gdzie odbędzie się Google I/O 2017?

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w tym samym miejscu, do którego Google zaprosiło deweloperów rok temu. Konferencja odbędzie się na świeżym powietrzu w Shoreline Amphitheatre zlokalizowanym w Mountain View w Kalifornii.

Google I/O 2017 potrwa trzy dni. Wydarzenie rozpocznie keynote 17 maja 2017 roku, a przez kolejne dni zgromadzeni goście będą mogli brać udział w najróżniejszych warsztatach i innych sesjach z pracownikami Google'a.

google i/o 2017 class="wp-image-546485"

Google I/O 2017 - ruszyła rejestracja.

Wszyscy chętni mogą już rejestrować się do udziału w tym wydarzeniu. Nie jest to tania impreza, bo bilety na Google I/O 2017 kosztują 1150 dol. Możliwe jest uzyskanie jednak zniżki dla sektora akademickiego, a koszt biletu spada wtedy do 375 dol.

W obu przypadkach by uczestniczyć w Google I/O 2017 trzeba wydać nieco więcej pieniędzy niż rok temu. Bilety na konferencję w ubiegłym roku kosztowały odpowiednio bez zniżki i ze zniżką 900 dol. i 300 dol.

Nie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Google I/O 2017.

REKLAMA

Zarejestrowanie się na wydarzenie nie daje pewności, że będzie można wziąć w niej udział. Google, tak samo jak Apple w przypadku swojej konferencji WWDC, nie jest w stanie przyjąć wszystkich zainteresowanych i urządzi losowanie.

Możliwość nabycia biletu na Google I/O 2017 będą miały wyłącznie osoby, które zostaną wylosowane spośród wszystkich chętnych rejestrujących się na stronie organizatora. Google nie pozwala też na używanie kilku kont podczas rejestracji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA