REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Event Pokemon GO w Polsce! Wielkie, wspólne łapanie Pokemonów 2. generacji

Pokemon GO zaczęło wiosenną ofensywę wcześniej niż się spodziewaliśmy. Nie tylko w grze dodane zostanie 80 nowych stworków, ale graczy zaczną być wyciągani przez twórców gry do centrów handlowych. Dotyczy to też Polski. Już w najbliższą sobotę gracze będą mogli się spotkać na imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich.

16.02.2017
19:05
Pokemon GO 2 generacja Johto Arkadia Event
REKLAMA
REKLAMA

Zeszłoroczny hit mobilny nie chce dać o sobie zapomnieć. Czasy świetności Pokemon GO ma już za sobą, ale gra stale się rozwija. Gracze, którym znudziło się łapanie w kółko tych samych kolorowych stworków, niedługo będą mieli powód, by ponownie pobrać aplikację. A to nie koniec niespodzianek.

Nowe atrakcje dla fanów Pokemon GO pojawią się w polskich centrach handlowych.

Do tej pory partnerstwa twórców Pokemonów z zewnętrznymi markami były dla nas wyłącznie ciekawostką, bo dotyczyły rynków zagranicznych. Teraz to się wreszcie zmienia, a rodzimi gracze też mogą liczyć na bonusy.

Możliwe to było dzięki współpracy Niantic z Unibail-Rodamco, czyli zarządcy licznych centrów handlowych na całym świecie. Na mocy umowy pomiędzy Niantic i Unibail-Rodamco wybrane centra handlowe otrzymają dodatkowe Poke Stopy i Poke Gymy.

Pokemon GO w polskich centrach handlowych to strzał w dziesiątkę.

Już wcześniej w miejscach tego typu dostępne były Poke Stopy i Poke Gymy, ale ich liczba nie zachęcała do wyciągania smartfona na zakupach. Teraz ma się to zmienić.

Niantic doskonale rozumie, że zima nie sprzyja chodzeniu na spacery, a współpraca z Unibail-Rodamco pozwoli graczom na większą aktywność w grze podczas zakupów.

pokemon go arkadia 2 generacja johto class="wp-image-545081"

Wiemy już, które centra handlowe w Polsce staną się atrakcyjniejsze dla graczy Pokemon GO.

Na liście centrów handlowych Unibail-Rodamco, które będą od teraz ciekawsze dla graczy Pokemon GO, znalazło się blisko 60 pozycji z wielu różnych państw. Wśród nich 4 mieszczą się na terenie Polski.

Jak podaje gram.pl centra handlowe w Polsce, które mają się doczekać nowych Poke Stopów i Poke Gymów, to Arkadia, Galeria Wileńska i Galeria Mokotów w Warszawie oraz w centrum handlowe Wroclavia we Wrocławiu.

Niantic zapowiedziało, że każde centrum na liście otrzyma od 10 do 15 nowych Poke Stopów i Poke Gymów.

Jest spora szansa, że już w sobotę 18 lutego osoby odwiedzające te wybrane centra handlowe będą mogły złapać sporo rzadkich Pokemonów, w tym niedostępne wcześniej Pokemony z 2 generacji pochodzące z regionu Johto.

Z okazji współpracy Unibail-Rodamco z Niantic w warszawskiej Arkadii zorganizowana zostanie też impreza dla fanów Pokemon GO. Pokemon Challange odbędzie się w sobotę 18 lutego w holu głównym centrum handlowego o 13:30.

REKLAMA

Oprócz szansy na złapanie nowych Pokemonów w Arkadii zorganizowane będą też konkursy dla fanów gry. Do Poke Stopów na terenie centrum handlowego będą dołączone wabiki, a wydarzenie poprowadzi DisStream.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA