1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Druga część imprezy IEM 2017 już w następny weekend! Mamy dla was wejściówki [wyniki]

Lokowanie produktu

Najważniejsze, najbardziej prestiżowe finały e-sportowych rozgrywek w Europie znowu odbywają się w Katowicach. Już w następny weekend rozpoczyna się drugi etap IEM 2017, a redakcja Spider’s Web ma dla was z tej okazji wejściówki.

26.02.2017
20:12
Bilety IEM 2017 za darmo - konkurs Spider's Web

O wartości biletów na finały IEM nie trzeba przekonywać żadnego gracza. Za ich pomocą można wejść do katowickiego Spodka bez gigantycznej kolejki, w której rok temu stało się podczas kluczowych momentów po kilka godzin. Wejściówki zawsze sprzedają się na pniu, a ich ceny na portalach aukcyjnych osiągają astronomiczne wartości.

Jeżeli wciąż nie udało się wam kupić biletu na IEM 2017, jeszcze nic straconego. Tak się składa, że mamy dla was cztery wejściówki na drugi weekend finałów IEM 2017. Bilet obejmuje rozgrywki League of Legends, a także zwiedzanie stoisk zlokalizowanych w Spodku oraz nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

IEM 2017 kalendarz class="wp-image-531465"

Aby dostać jedną z czterech wejściówek na drugi weekend IEM 2017 (3-5 marca), wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Finały Intel Extreme Masters to nie tylko rozgrywki e-sportowe. Jak możecie przeczytać w naszej relacji, zewnętrzny pierścień Spodka jest wypełniony stoiskami rozmaitych firm, a także instytucji takich jak na przykład Muzeum Komputerów i Informatyki w Katowicach. W związku z tym chcielibyśmy zmusić was do puszczenia wodzy fantazji.

Napiszcie nam, jakie stanowisko podczas IEM 2017 najchętniej byście zobaczyli. Jakie atrakcje by się na nim znajdowały? Co ciekawego byłoby do zobaczenia albo do wygrania? Swoje pomysły przedstawiajcie w komentarzach pod tym tekstem. Pamiętajcie tylko, aby w formularzu Disqus wpisywać poprawny adres e-mail. To właśnie za sprawą elektronicznej poczty będziemy kontaktować się ze zwycięzcami.

Konkurs potrwa do środy, 1 marca 2017 roku, do godziny 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w czwartek. Z kolei bilety w wersji fizycznej będą do odebrania w piątek podczas finałów IEM 2017, w miejscu i godzinie określonej w wiadomości e-mail od redakcji Spider’s Web.

Bilety gwarantują bezkolejkowy wstęp na każdy dzień imprezy. Są ważne przez cały piątek, sobotę i niedzielę (3, 4 i 5 marca 2017 roku).

Powodzenia! Z niecierpliwością czekam na wasze komentarze.

AKTUALIZACJA: Zwycięzcami są komentujący akeakekiakaha, Patrykandzi oraz Michał

Lokowanie produktu
Najnowsze