REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

W pakiecie taniej – dziewięć, by wszystkie złączyć, czyli Polsat i Plus dostarczą (prawie) wszystkie usługi do naszego domu

Cyfrowy Polsat i sieć komórkowa Plus twierdzą, że mają sposób jak oszczędzić nawet 1000 złotych rocznie na rachunkach za… wszystko. Albo prawie wszystko. Poważnie, to oferta pakietyzacji, która niebawem będzie promowana przez twarze Grupy Polsat – Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka – pod nazwą Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM. 

15.02.2017
13:24
polsat
REKLAMA
REKLAMA

W najbliższych miesiącach możemy spodziewać się dość intensywnej promocji pakietu. Aktorzy będą podróżowali po kraju i namawiali Polaków do skorzystania z zalet łączenia usług w ramach jednego usługodawcy. To już mój drugi artykuł na ten temat od początku 2017 roku – niewątpliwie możemy tu mówić o tendencji, która będzie dominowała oferty operatorów w najbliższych miesiącach.

Nic zresztą dziwnego, ponieważ wiele firm zamienia się w prawdziwe imperia dostarczające nie tylko telekomunikację, ale i media, a nawet usługi finansowe. W nowej ofercie oszczędnościowego smartDOMu ma ich być nawet dziewięć. Spójrzmy w czym będziemy wybierać.

Najbardziej oczywiste, biorąc pod uwagę renomę organizujących akcję podmiotów, są oczywiście telewizja i telefonia komórkowa. Cyfrowego Polsatu nie trzeba przedstawiać – 175 kanałów, wiele w jakości HD, możliwość oglądania go na smartfonie lub tablecie. Do tego dochodzi telefonia komórkowa w Plusie oraz jego powszechnie chwalony internet LTE.

Jakie jeszcze usługi możemy dobrać w ramach Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM? Dochodzi nam do tego zestawu bankowość oferowana przez PlusBank oraz ubezpieczenia z zewnętrznego podmiotu – tym razem ERGO Hestia. Ze smartDOMem opłacimy też rachunki za gaz i energię. Wreszcie – chyba najbardziej nietypowo w przypadku takiego łączenia usług – możemy też zdecydować się na wykup pakietu monitoringu pomieszczeń.

Dziewiąta usługa to tak naprawdę bardziej obrót towarem, niż usługa sensu stricto. Umożliwia ona nabycie sprzętu AGD za gotówkę lub dzięki finansowemu wsparciu PlusBanku.

REKLAMA

Jestem bardzo zadowolony ze swojego banku, ale na pewno mógłbym sobie wyobrazić połączenie telefonu, internetu, telewizji, ubezpieczeń, gazu i energii. W takim pakiecie operator premiowałby fakt, iż w prawie każdej dziedzinie życia zdecydowałem się związać właśnie z jego usługami. Zgodnie z zapewnieniami w najbardziej opłacalnym wariancie, połączenie wszystkich dziewięciu elementów oszczędnego smartDOMu gwarantowałoby ok. 1000 złotych oszczędności w skali roku.

Grupa Cyfrowego Polsatu będzie teraz dopiero promować swoje pakiety i ma świadomość, że tego typu przekrojowy sposób myślenia o jednym operatorze jako dostawcy wielu usług dopiero raczkuje na naszym rynku, dlatego za każdym razem zachęca do indywidualnych konsultacji przy okazji wybierania poszczególnych pakietów – tak, by kompetentny doradca wybrał dla nas to, co najlepsze. Trzyma się to wszystko kupy, bo przeglądam sobie cenniki i przynajmniej na papierze wygląda na to tak, że dom można byłoby wyposażyć w 90% potrzebnych mediów w cenie jednego obiadu w niezłej restauracji.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA