REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dobra wiadomość: Cyfrowy Polsat GO od teraz uruchomisz na iPhonie i iPadzie

Aplikacja Cyfrowy Polsat GO została właśnie udostępniona na smartfony i tablety z systemem iOS. Dzięki temu posiadacze iPhone'ów i iPadów mogą uzyskać dostęp do cyfrowej telewizji również poza domem, a nie tylko za pośrednictwem dekodera.

06.02.2017
16:58
Cyfrowy Polsat GO iPhone iPad iOS
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacji z dopiskiem GO w nazwie jest już całe zatrzęsienie. Mamy ciągle żywe Pokemon GO, czyli grę terenową wykorzystującą GPS. Square Enix robi swoje klasyczne gry mobilne, czyli Hitman GO czy Deus Ex GO. Podobne nazewnictwo wykorzystują też telewizje.

Oprócz tego mamy też HBO GO, nc+ GO i Cyfrowy Polsat GO.

Te trzy usługi dają dostęp do telewizji na komputerach i na urządzeniach mobilnych łącząc model wideo na życzenie z telewizją linearną online. Do tej pory trzecia z nich, czyli Cyfrowy Polsat GO, nie była dostępna na urządzeniach marki Apple. To się właśnie zmieniło.

Cyfrowy Polsat GO na iOS trafił dziś do sklepu App Store. Aplikację mogą pobierać posiadacze telefonów iPhone i tabletów iPad. Niestety, tak jak w przypadku bodaj wszystkich polskich usług dostarczających wideo online, można zapomnieć o aplikacji na Apple TV 4 generacji.

Cyfrowy Polsat GO iPhone iPad iOS class="wp-image-543082"

Co oferuje Cyfrowy Polsat GO na iPhone'a i iPada?

Usługa na smartfony i tablety Apple'a oferuje dokładnie to samo, co na innych platformach. Dzięki temu można oglądać również poza domem na urządzeniach mobilnych na żywo 90 kanałów telewizyjnych. Wśród nich są m.in. Polsat News HD, Polsat Sport HD, AMC, Universal Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Polsat JimJam, Nickelodeon i TVN Style. Nie zabrakło też biblioteki wideo na żądanie.

REKLAMA

W aplikacji dostępny jest też system rekomendacji treści oraz programy TV na 7 kolejnych dni. Nie zabrakło wyszukiwarki oraz mechanizmów kontroli rodzicielskiej. Aplikację można zainstalować na iPhone'ach i iPadach z systemem iOS 8.0 lub nowszym. Cyfrowy Polsat GO można aktywować na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Niestety nie ma możliwości przetestowania aplikacji bez konta Cyfrowy Polsat GO, a w programie zabrakło wersji demonstracyjnej. Koszt usługi On The Go to 5 zł miesięcznie, ale może być wliczony w abonament za Cyfrowy Polsat w niektórych taryfach.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA