1. SPIDER'S WEB
 2. Sprzęt

Mamy wyniki! => Nietypowa recenzja: to ja testuję golarkę Braun, ale to wy wydajecie werdykt

braun
276 interakcji
dołącz do dyskusji

Ile można wyczytać z twarzy? Nie, nie tylko wiek. Z mojej można np. wyczytać, że już od jakiegoś czasu nie widziałem się blisko z maszynką do brody i włosów. Czas to zmienić.

Otwierając paczkę z wielofunkcyjnym zestawem do strzyżenia Braun MGK3040 doskonale wiedziałem więc, jak z niego skorzystam. Bo chociaż jako bloger większą część dnia spędzam w domu przed komputerem, to jednak od czasu do czasu warto zadbać o to, jak się wygląda.

braun_pudelko1

Krótki rzut oka na znajdujący się w pudełku komplet i już było jasne, że wszystko co niezbędne mamy w zestawie. Ten niewielki sprzęt w parze z nakładkami potrafi zadbać o stylizację brody, włosów i pielęgnację ciała aż na 7 różnych sposobów. Nieźle.

braun_1

Nie czekając więc zbyt długo, przystąpiłem do testów. Na samym sobie:

Nie jest to może zbyt wyszukana stylizacja, ale to tylko pierwszy z elementów testu - w końcu włosy i broda odrastają i niedługo będę mógł spróbować czegoś bardziej skomplikowanego. Zresztą już nawet taka krótka sesja (krótka jak krótka - trwała prawie godzinę i obyło się bez doładowywania akumulatora) pozwoliła i tak na kilka wstępnych obserwacji.

braun_maszynka
Maszynka do ciała Gillette, którą znajdziemy w zestawie.

Przede wszystkim sprzęt jest - co chyba najważniejsze - bardzo poręczny i wygodny w obsłudze, i to niezależnie od tego, czy obsługujemy go sami, czy ktoś zajmuje się naszą stylizacją. Po drugie jest naprawdę cichy - mimo że nagranie było realizowane dosyć późno, nie bałem się o to, że obudzę sąsiadów. Po trzecie, urządzenie jest naprawdę wydajne i uniwersalne. Nie tylko z łatwością udało się opanować moją burzę włosów, ale też ładnie skrócić brodę i przyciąć ją tam, gdzie tego chciałem. Wymiana końcówek jest prosta i błyskawiczna, a do tego te mają naprawdę spory zakres cięcia - od "0", przez stałe 1 mm i 2 mm, aż po nawet 21 mm. W sam raz do długich bród albo włosów.

Po czwarte, sprzęt jest naprawdę dokładny i powinien dobrze sprawdzić się nawet przy bardziej skomplikowanych stylizacjach. Precyzja, zwłaszcza przy operowaniu odpowiednią nakładką, stoi na bardzo wysokim poziomie - co zresztą przy okazji recenzji bez wątpienia wam zademonstrujemy.

braun-3

Na końcowe wnioski i ocenę przyjdzie jeszcze czas, ale...

Tym razem nie będziecie musieli polegać wyłącznie na mojej opinii. Sami będziecie mogli sprawdzić ten zestaw i podzielić się swoją oceną!

Tak, tak, tym razem recenzja wielofunkcyjnego zestawu do strzyżenia Braun MGK3040 nie będzie wyłącznie moim dziełem, a dziełem 4 naszych czytelników, do którego ja tylko przy okazji dorzucę swoje spostrzeżenia.

braun-face-body-trimming-kit-mgk-3040-4

Żeby to było możliwe, musimy oczywiście przekazać wam takie właśnie zestawy (tak, na własność). A to może oznaczać tylko jedno:

Konkurs!

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać jeden z dokładnie takich zestawów jak ten, który ja właśnie testuję? To proste: musisz pokazać nam jak bardzo i dlaczego potrzebujesz wielofunkcyjnego zestawu do strzyżenia Braun MGK3040.

Brzmi dość ogólnie i daje spore pole do manewru? Właśnie o to chodzi! Masz świetną fryzurę albo fantastycznie przystrzyżoną brodę, ale przydałby ci się sprzęt, żeby utrzymać ją we właśnie takiej formie? A może wprost przeciwnie - od dawna nie miałeś czasu pójść do fryzjera i czas najwyższy zająć się tym bałaganem? Albo po prostu od czasu do czasu lubisz zaszaleć i zrobić sobie zupełnie odjechaną stylizację? Wszystkie chwyty dozwolone!

Jak zgłosić się do konkursu i zapewnić sobie największe szanse na zwycięstwo?

 • Wybierz albo zrób zdjęcie, na którym najlepiej widać, dlaczego właśnie ty powinieneś przetestować wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun
 • Możesz dodać do niego odpowiedni opis z uzasadnieniem, ale jak dobrze wiadomo - zdjęcie potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów
 • Zamieść zdjęcie w komentarzu pod tym wpisem do godziny 23:59 5.02.2017 (niedziela)
 • Trzymaj kciuki za to, żeby nasze jury wybrało właśnie ciebie

I to w zasadzie tyle. Wybierzemy zgłoszenia, które nie tylko będą się nam najbardziej podobały ze względu na kreatywność, jakość wykonania i... faktyczną potrzebę posiadania takiego zestawu, ale też różnorodność. W końcu im bardziej zróżnicowane potrzeby, tym ciekawsza będzie końcowa opinia.

Jakieś dodatkowe warunki?

 • Komentarz ze zdjęciem musi być opublikowany z zarejestrowanego konta w serwisie Disqus z poprawnym adresem email
 • Na zdjęciach, jeśli nie chcecie, nie musi być widoczna cała wasza twarz - wystarczy tyle, żeby ocenić waszą fryzurę i/lub brodę
 • Tak, w zestawie jest maszynka do golenia całego ciała, ale... bez przesady :-)
 • Na zdjęciach musicie być oczywiście wy - nie ma wspomagania się znajomymi czy zdjęciami z internetu. Za to zdjęcie może być zarówno całkowicie świeże, jak i archiwalne - jeśli kiedyś mieliście dużo bardziej szaloną fryzurę niż obecnie, możecie zagrać właśnie taką fotografią.
 • Każdy może nadesłać tylko jedno zgłoszenie

Pełny regulamin możecie znaleźć pod tym adresem.

A co potem?

Potem, gdy 4 wybrani przez nas zwycięzcy otrzymają już swoje zestawy, będą mieli 2 tygodnie na dokładne testy. Po tym czasie zbierzemy od nich opinie, dodamy do nich moją i w ten sposób powstanie jedna z ciekawszych recenzji, które do tej pory publikowaliśmy - będzie bowiem przedstawiać opis jednego produktu z perspektywy 5 różnych osób o zupełnie innych potrzebach.

To co, czas start. Powodzenia!

Wyniki!

Dziękujemy serdecznie wszystkim za świetne zgłoszenia, nie spodziewaliśmy, że będzie ich aż tyle! Niestety wszystkim nie możemy pomóc - czy to zadbać o idealną stylizację, czy to w próbach powalczenia o nią. Dlatego, zgodnie z naszymi zapowiedziami, wybraliśmy 4 zgłoszenia, które najbardziej do nas trafiły (przy niektórych śmialiśmy się do łez, serio!). Z wymienionymi poniżej osobami skontaktujemy się w ciągu 24 godzin na adresy email podane w profilu Disqus, z którego zostały nadesłane prace konkursowe.

Jeszcze raz dziękujemy za udział, a zwycięzcom życzymy miłego testowania - odezwiemy się za jakiś czas po wasze opinie! :-)

Lista zwycięzców:

 • Hosla
 • Michał Orzechowski
 • IgorPustelnik
 • Pawi
Lokowanie produktu