REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Od jutra smartfony Xiaomi w ofercie Play. Na początek tani, ale dobry model

Do oferty Play trafia pierwszy smartfon Xiaomi. Jest nim bardzo opłacalny model Xiaomi Redmi 3s z 32 GB wbudowanej pamięci.

14.12.2016
16:22
Smartfon Xiaomi Redmi 3s będzie dostępny
REKLAMA
REKLAMA

Smartfony Xiaomi cieszą się na polskim rynku coraz większą popularnością. Początkowo sprzęty te były sprowadzane wyłącznie przez entuzjastów. Ich popularność była tak duża, że urządzenia te zaczęły być sprowadzane do Polski przez wielu pośredników. Następnie ich dystrybucją zajęła się firma ABC Data, która dostarczyła je między innymi do sklepów internetowych X-Kom. Teraz smartfony Xiaomi trafiają do kolejnego bardzo ważnego kanału sprzedaży.

Smartfony Xiaomi będzie można kupić w sieci Play.

Fioletowy operator nie ukrywa, że sprzedaż smartfonów Xiaomi obecnie jest eksperymentem, który ma sprawdzić, czy popularność tych urządzeń w Internecie przełoży się na duże zainteresowanie nimi wśród klientów. Z tego powodu smartfony te będą dostępne wyłącznie w ofertach na życzenie. Jeżeli eksperyment się powiedzie, prawdopodobnie smartfony Xiaomi będzie można bez problemu kupić w salonach Play.

Pierwszy model Xiaomi w ofercie Play to Redmi 3S. Jest to smartfon z niskiej półki, który powinien wystarczyć zdecydowanej większości użytkowników. Przede wszystkim charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania, którą udało się uzyskać dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy. Model ten ma jeszcze dwa wyróżniki: czytnik linii papilarnych oraz bardzo duży akumulator o pojemności 4100 mAh.

Zastosowanie tak pokaźnych ogniw przełoży się na długi czas pracy. Ten zawdzięczamy jednak także użyciu bardzo rozsądnych podzespołów, do których należy przede wszystkim 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Za wydajność urządzenia odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 430 (8x Cortex-A53 1,2 GHz), który współpracuje 3 GB RAM oraz 32 GB RAM.

Xiaomi Redmi 3s jest jednam z najbardziej opłacalnych telefonów w ofercie Play.

REKLAMA

Przykładowo klienci, którzy zdecydują się na płacenie abonamentu o wysokości 50 zł miesięcznie (Formuła Solo S), zapłacą za smartfon jedynie 199 zł. Pełny cennik tego urządzenia w ofercie Play znajdziecie pod tym linkiem. Smartfony Xiaomi Redmi 3s będzie można kupować w salonach fioletowego operatora już od jutra, 15.12.2016 r.

Jeżeli zamierzacie przedłużyć umowę w Play oraz wymienić telefon na dobry i jednocześnie przystępny cenowo model, powinniście poważnie rozważyć tę ofertę. Warto z niej skorzystać, zwłaszcza że nie wiadomo, czy eksperyment się uda i smartfony Xiaomi na stałe zawitają do oferty Play, czy może lada moment z niej znikną.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA