REKLAMA

Trwa duża awaria T-Mobile w całej Polsce - problem z rozmowami i SMS-ami

T-Mobile Polska boryka się z dużymi problemami technicznymi. Awaria, która objawia się brakiem możliwości realizowania połączeń głosowych i wysyłania wiadomości tekstowych objęła prawie całą Polskę.

20.12.2016 14.10
T-Mobile nie działa
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa, Śląsk, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Szczecin, Kraków i cała masa innych miast, miejscowości i regionów świeci się właśnie na czerwono na mapie serwisu Downdetector, gdzie użytkownicy zgłaszają problemy techniczne z działaniem sieci T-Mobile. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu minut zarejestrowano ponad tysiąc takich zgłoszeń.

T-Mobile nie działa

T-Mobile nie działa class="wp-image-535282"

Na Facebooku T-Mobile PL również wysyp komentarzy od klientów, którzy zgłaszają pełen zasięg sieci, ale brak możliwości wykonywania połączeń oraz wysyłania SMS-ów. U niektórych działa tylko internet mobilny.

Użytkownicy informują, że przy próbie nawiązania połączenia telefon wyświetla komunikat "nie zarejestrowano w sieci". Niektórzy zgłaszają też poważniejsze objawy, np. całkowity brak zasięgu i niedziałający zarówno internet mobilny, połączenia głosowe oraz wiadomości SMS.

Aktualizacja:

Sieć T-Mobile przeprosiła za awarię i rzuciła trochę światła na powody:

REKLAMA

Niektórzy klienci jeszcze zgłaszają problemy, ale sieć zapewnia, że "wkrótce wszystko powinno wrócić do normy" i radzi, aby "co jakiś czas spróbować wyłączyć i ponownie włączyć telefon, tak by mógł zalogować się do sieci".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA