1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

To już druga dzisiaj awaria w Play! Nie działa internet mobilny, rozmowy i SMS-y

Dzisiaj spore problemy techniczne miała sieć T-Mobile. Klienci Play, którzy mogą korzystać z roamingu krajowego w T-Mobile, również odczuli tę awarię. W tej chwili sieć Play ma znowu problemy.

Play nie działa: nie da się dzwonić i wysyłać SMS-ów
184 interakcji
dołącz do dyskusji

Między 14 a 16 trwała awaria sieci T-Mobile:

Z powodu krótkotrwałej awarii jednego ze światłowodów, zidentyfikowaliśmy utrudnienia w zestawianiu połączeń telefonicznych w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Sytuacja została opanowana i pełna sprawność sieci została przywrócona - poinformowała sieć.

W tym czasie klienci Play również mieli problemy. Dzień się jednak nie skończył i fioletowy operator znowu boryka się z jakąś awarią.

Play - nie działa

Warszawa, Śląsk, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Szczecin, Kraków i cała masa innych miast, miejscowości i regionów świeci się właśnie na czerwono na mapie serwisu Downdetector, gdzie użytkownicy zgłaszają problemy techniczne z działaniem operatora Play. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu minut zarejestrowano setki takich zgłoszeń.

Play nie działa

Na Facebooku Play również można zaobserwować sporo nowych komentarzy od klientów, którzy zgłaszają pełen zasięg sieci, ale brak możliwości wykonywania połączeń oraz wysyłania SMS-ów. U niektórych nie działa również internet mobilny.

Aktualizacja: sytuacja wróciła do normy i sieć działa poprawnie.