REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zmiany w Pyszne.pl. Twoje jedzenie przyjedzie teraz na elektrycznym rowerze

Usługa Pyszne.pl jest dobrze znana wszystkim tym, którzy nie mają czasu lub ochoty samodzielnie gotować. A dziś ogłosiła ważną zmianę i ciekawy kierunek rozwoju.

19.12.2016
15:24
Pyszne.pl dostawa
REKLAMA
REKLAMA

Na początku ubiegłego miesiąca usługa Pyszne.pl uruchomiło usługę rowerowej dostawy jedzenia. Przeprowadzone uprzednio testy wykazały, że w godzinach szczytu rower jest szybszy i bardziej praktyczny niż samochód. Nie stoi w korkach, nie dotyczą go również problemy z parkowaniem.

Pojazdy, którymi poruszają się dostawcy Pyszne.pl, zaprojektowane zostały w Holandii. Wyposażone są w silnik elektryczny zasilany baterią, ładowaną ze zwykłego gniazdka. Kurierzy  mogą osiągać prędkość do 25 km/h. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza na przejechanie ze wspomaganiem dystansu 80 km, co przeważnie wystarcza na cały dzień dostaw.

Pal licho „własną” dostawę. Najważniejsze to więcej knajp do wyboru!

REKLAMA

Dostawa obsługiwana przez Pyszne.pl zdejmuje z restauracji konieczność samodzielnego opracowania logistyki i inwestowania znacznych nakładów finansowych w uruchomienie dowozu. Innymi słowy, by dołączyć do listy restauracji obsługiwanych przez Pyszne.pl nie trzeba inwestować we własnych dostawców i własne pojazdy.

Jak nietrudno się domyślić, początki zmian są na razie skromne. Pyszne.pl oferuje własnych dostawców tylko dla wybranych restauracji w centrum Warszawy. Piotr Chajowski, dyrektor Pyszne.pl, zapewnił nas jednak w korespondencji, że rozwiązanie to będzie wprowadzane na coraz większą skalę. Jak twierdzi, zamierza pięciokrotnie powiększyć flotę dostawców do końca pierwszego kwartału przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA