REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Twórcy Pokemon GO zaczęli doceniać wiernych graczy. Przygotuj się na codzienne bonusy

Twórcy Pokemon GO mają kolejną niespodziankę dla graczy. Po wyłączeniu bonusów na Halloween zapowiedziano nowy mechanizm ułatwiający rozwijanie postaci i trenowanie swoich stworków. Niantic znalazło też sposób, żeby zachęcić graczy do logowanie się codziennie na swoje konto.

03.11.2016
17:40
Pokemon Go zachęca codziennymi bonusami.
REKLAMA
REKLAMA

Event Halloween w Pokemon GO okazał się sporym sukcesem. Podwojenie zdobywanych przez graczy Candy na te kilka dni był dla wielu osób zachętą, by znów łapać stworki. Sam zresztą zacząłem znów ganiać za Pokemonami po kilku tygodniach przerwy - może nie tak intensywnie jak wcześniej, ale wróciłem do zabawy.

Nie zdziwię się jednak, jeśli po zakończeniu eventu Halloween w Pokemon GO gracze znów dadzą sobie spokój.

Pokemon GO to de facto gra terenowa, więc nic dziwnego, że gracze są mniej aktywni. Niantic zapowiedziało jednak kolejną aktualizację, której zadaniem będzie aktywizowanie graczy i zachęcanie ich do codziennego logowania się na swoje konto.

Codzienny bonus w Pokemon GO będzie można otrzymać raz dziennie. Za złapanie pierwszego Pokemona danego dnia można otrzymać dodatkowe 500 punktów doświadczenia i 600 jednostek Stardust.

Premiowane będzie też odwiedzanie Poke Stopów. Za odwiedzenie pierwszego Poke Stopa danego dnia gracze otrzymają 500 punktów doświadczenia i kilka dodatkowych przedmiotów.

Pokemon GO - daily bonus class="wp-image-526110"

Oprócz bonusów dziennych gracze mogą spodziewać się w Pokemon GO bonusów tygodniowych.

Za zebranie codziennego bonusu przez cały tydzień, przewidziane są dodatkowe profity. Gracze, którzy 7 razy z rzędu złapią przynajmniej jednego Pokemona dziennie otrzymają aż 2 tys. punktów doświadczenia i 2400 jednostek Stardust.

Za odwiedzenie przynajmniej 7 Poke Stopów - po jednym dziennie przez cały tydzień - można spodziewać się 2 tys. punktów doświadczenia i jeszcze większej liczby różnych przedmiotów niż w codziennych bonusach.

Oznacza to, że gracze grający codziennie będą mogli w tygodniu zdobyć 11 tys. punktów doświadczenia, 6,6 tys. Stardust i mnóstwo dodatkowych przedmiotów ponad to, co zdobywają podczas zwykłej rozgrywki.

REKLAMA

Aż dziw zresztą bierze, że codziennych bonusów nie było w grze do tej pory. To w końcu doskonale znany mechanizm z innych produkcji mobilnych, które premiują odpalanie gry każdego dnia.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA