REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Ktoś w Lotto wreszcie spojrzał w kalendarz i w końcu zapłacimy kartą. Kiedy? Kiedyś...

Pewnie nie raz i nie dwa obstawialiście wygraną w Lotto. Można to zrobić właściwie wszędzie, na stacji benzynowej czy w sklepie podczas zakupów. Niestety, zakład musi być zawsze kupiony za gotówkę, co w momencie płacenia za zakupy kartą płatniczą (praktycznie nie zdarza mi się już inaczej) potrafi zirytować. Na szczęście ma się to zmienić!

28.11.2016
11:34
Lotto i płatność kartą? Tak, to będzie możliwe
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje Cashless Totalizator Sportowy pracuje nad wprowadzeniem terminali płatniczych do swoich kolektur. Nie jest to jeszcze pewne, ale wiele wskazuje na to, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i już za jakiś czas za los w Lotto zapłacimy kartą płatniczą. Żadne terminy nie zostały jeszcze oficjalnie określone, ale ja i tak się cieszę - płatność kartą powinna być wprowadzana gdzie tylko się da, bo, umówmy się, kto w dzisiejszych czasach nosi ze sobą gotówkę?

Lotto i płatność kartą?

– Uruchomiliśmy wewnętrznie taką inicjatywę i analizujemy potencjalne koszty i korzyści, natomiast jest zbyt wcześnie, by mówić o konkretach i podawać jakiekolwiek daty wdrożenia. Natomiast warto podkreślić, że w niektórych punktach Lotto można płacić bezgotówkowo za nasze produkty (np. Carrefour), jest to jednak zależne od woli sprzedawcy czy właściciela sklepu – mówi Damian Wiśniewski z biura prasowego Totalizatora Sportowego w rozmowie z Cashless.

Natomiast Resort rozwoju podzielił się informacją, że projekt wprowadzenia terminali do kolektur Lotto ma zakończyć się wraz z przyszłym rokiem.

REKLAMA

Miejmy nadzieję, że Totalizator Sportowy poradzi sobie ze wszystkim i za jakiś czas nie usłyszymy o takich problemach jak w przypadku Poczty Polskiej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA