REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Potrzebujesz dodatkowej karty z internetem? Virgin Mobile ma dla ciebie ofertę

Osoby poszukujące karty SIM może zainteresować nowa oferta Virgin Mobile. Operator zachęca do skorzystania swoich usług oferując bezpłatny starter. Wygląda to na dobrą ofertę dla osób, które potrzebują dodatkowego internetu mobilnego np. do tabletu.

03.11.2016
16:12
Bezpłatny starter Virgin Mobile / Virgin Mobile dla firm
REKLAMA
REKLAMA

Virgin Mobile to jeden z operatorów MVNO działających na polskim rynku. Sieć wprowadziła 2 listopada do swojej oferty nowy bezpłatny starter, który każdy może sobie zamówić. Na karcie SIM, którą za darmo do klienta dostarczy kurier, będzie od razu 5 zł do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne.

Bezpłatny starter Virgin Mobile - jak go odebrać?

Osoby, które zamówią taki starter na stronie internetowej operatora Virgin Mobile, mogą szybko uzyskać dostęp do pokaźnej paczki internetu mobilnego. Doładowanie bezpłatnej karty SIM za 25 zł lub więcej pozwoli uzyskać dodatkową paczkę 10 GB transferu danych.

Wykorzystanie 5 zł, które było na karcie w chwili jej odebrania i 25 zł z doładowania pozwala na opłacenie pakietu #BEZLIMITU. Dodanie do tego dokładki 3 GB aktywowanej kodem USSD *222*333# można uzyskać dodatkowe 7 GB transfer danych.

Bezpłatny starter Virgin Mobile class="wp-image-526072"
Bezpłatny starter Virgin Mobile pozwoli uzyskać 17 GB za 25 zł

Ile kosztuje 1 GB transferu w Virgin Mobile?

Oznacza to, że taka bezpłatna karta SIM po doładowaniu za 25 zł jest w stanie zapewnić 17 GB transferu, a koszt 1 GB internetu mobilnego to nieco ponad złotówkę - dokładnie to 1,47 zł.

Virgin Mobile przypomina też, że transfer danych w aplikacjach takich jak Facebook, Messenger, Twitter, ask.fm, GG będzie wtedy darmowy - tak jak we wszystkich pakietach 3 w 1.

Bonus za rejestrację i bezpłatny starter - jedno nie wyklucza drugiego

Dobra wiadomość jest taka, że darmowy starter zamówiony ze strony internetowej również pozwala na skorzystanie z bonusu za rejestrację numeru. Po potwierdzeniu przez telekom rejestracji karty SMS-em można wpisać kod USSD *222*50# na klawiaturze telefonu i cieszyć się 50-procentowym rabatem na pakiety #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER (w formie zwrotu połowy kosztów na saldo rachunku).

REKLAMA

Po zamówieniu bezpłatnego startera Virgin Mobile nie trzeba się martwić o rejestrację takiego nowego numeru. Proces przekazania danych do operatora, co pozwoli uaktywnić starter dostarczony na wskazany adres, dokończy na miejscu kurier przekazujący klientowi paczkę z kartą SIM.

Na aktywację karty SIM po weryfikacji danych przez kuriera trzeba będzie poczekać kilka godzin. To, że taka karta nie jest możliwa do wykorzystania od razu, to już niestety zasługa polskiego rządu, który wprowadził obowiązkową rejestrację kart SIM.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA