REKLAMA

Masz problem z dostępem do Sieci? Nie jesteś sam. Vectra nie działa

Co tu się dziś wyrabia! Od kilku godzin w naszym kraju leżą niektóre usługi Google'a, a awaria nabiera coraz większej skali. Okazuje się, że nie działa też Vectra.

25.10.2016 17.14
download-torrent-piractwo-internet
REKLAMA
REKLAMA

Vectra to jeden z największych dostawców usług internetowych w kraju. Niestety, znana jest też przy okazji jako jeden z tych najmniej stabilnych i godnych zaufania, jeśli chodzi o ciągłość pracy. Mniejsze lub większe przerwy w działaniu to chleb powszedni posiadaczy umów z Vectrą.

Tym razem Vectra zdaje się mieć znacznie większą awarię.

Od kilku godzin w wielu miastach Vectra albo nie działa wcale, albo działa z przerwami. Jako że kilku redaktorów Spider’s Web (w tym i niżej podpisany) ma internet od tego operatora, ta awaria skutecznie utrudnia nam pracę.

Jak widać na stronie Downdetector.pl, awaria dotknęła niemal wszystkie duże miasta w Polsce, a liczba zgłoszeń o awarii wciąż rośnie:

Vectra nie działa. I co teraz? class="wp-image-524004"

Vectra nie działa. Co robić?

REKLAMA

Próbujemy skontaktować się z przedstawicielami Vectry, aby wyjaśnić, co było przyczyną awarii. O wszystkich nowych doniesieniach będziemy informować na bieżąco, aktualizując ten wpis.

Tymczasem osobom korzystającym z usług Vectry polecamy… odpoczynek od Internetu. A jeśli nie możecie sobie na to pozwolić, zostaje opcja udostępnienia internetu z telefonu poprzez mobilny hotspot i trzymanie kciuków za szybką poprawę sytuacji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA