REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Jest nowa wersja jednej z najładniejszych aplikacji To-Do na iOS! Do tego... dostępna za darmo

O aplikacji MotivAction pisałem w marcu, kiedy pierwszy raz zagościła w App Store. Teraz do sklepu Apple trafia jej nowa wersja, z nową nazwą i - co ważne - za darmo. Przez jakiś czas. Poznajcie TakeAction.

25.10.2016
14:41
TakeAction to unikalne połączenie listy zadań i narzędzia do budowania nawyków.
REKLAMA
REKLAMA

O tym, czym jest TakeAction pisałem już poprzednim razem, nie chcąc się więc powtarzać, odsyłam do poprzedniego tekstu, który znajdziecie tutaj.

W dużym skrócie - jest to aplikacja, która ma nam pomóc osiągać założone cele. Połączenie motywatora, listy zadań i programu budującego nawyki, a wszystko to opakowane w śliczną grafikę, przywodzącą na myśl Monument’s Valley.

TakeAction 0.2 - co się zmieniło?

Większość zmian to kosmetyka. Możemy teraz np. pominąć wstępny tutorial, a ekran dodawania celów i zarządzania nimi został kompletnie przemodelowany, tak, że wygląda jeszcze lepiej, niż w pierwszej wersji aplikacji.

O wiele łatwiej jest też teraz zarządzać postawionymi przed sobą celami - obok przycisku dodania celu pojawił się przycisk przenoszący nas do pełnej listy zadań.

Zmienił się także system powiadomień aplikacji, który teraz jest bardziej subtelny. Uprzednio powiadomienia były dość… intruzywne.

Aplikacja zyskała też widget widoczny w systemie iOS 10 oraz przypomnienia co do zadań wpisanych na dany dzień.

TakeAction zmotywuje cię do działania.

W aplikacji TakeAction wybieramy każdego dnia nastrój, w jakim jesteśmy. Jeśli nasz nastrój nie sprzyja realizacji postawionych przed sobą celów czy budowaniu nawyków, a mimo wszystko chcemy osiągnąć postawione przed sobą założenia, jest na to rada.

W aplikacji pojawił się „czarny charakter” - wymówka (ang. „excuse”), który próbuje nas przekonać frazami pokroju „jutro też jest dzień”.

Na szczęście poniżej każdej sugestii czarnego charakteru pojawia się bohater aplikacji, Achi (słoneczna kula, którą popychamy na szczyt góry realizując cele) i przypomina o tym, dlaczego zależy nam na wykonaniu tego zadania (tę informację podajemy na początku, tworząc zadanie).

Nowa wersja na Apple Watcha.

Wraz ze zmienioną wersją mobilną na iOS pojawiła się również nowa wersja na Apple Watcha, kompatybilna z watchOS 3.

TakeAction można pobrać za darmo! Ale tylko przez tydzień.

Do 1 listopada aplikacja TakeAction dostępna jest do pobrania zupełnie za darmo z AppStore. Znajdziecie ją pod tym linkiem.

Po upłynięciu tego terminu aplikacja wróci do swojej zwykłej ceny, czyli 9,99 dol./euro.

REKLAMA

TakeAction to jedna z najładniejszych aplikacji dostępnych w Apple AppStore, napisana przez polskiego dewelopera, Adama Smakę, w języku Swift.

Zdecydowanie warto dać jej szansę, tym bardziej, że nic nas to nie kosztuje. Nie mamy więc nic do stracenia, ale - patrząc na to, co oferuje aplikacja - wiele do zyskania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA