REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Do Empiku we Wrocławiu warto pójść nie tylko po książki, ale też... po własny biznes

Na początku listopada oczy osób zainteresowanych branżą startupową zwrócą się w stronę Wrocławia. W salonie Empik w Renomie odbędzie się wydarzenie Startup bez tajemnic, które nie będzie tylko kolejną konferencją.

25.10.2016
21:58
Startup bez tajemnic
REKLAMA
REKLAMA

Polska scena startupowa prężnie się rozwija, a na terenie całego kraju organizowane są wydarzenia dla młodych przedsiębiorców. Tym razem we wrocławskiej Renomie główna scena tamtejszego salonu Empik stanie się miejscem, gdzie związani z branżą goście będą dzielić się wiedzą z wszystkimi chętnymi.

We Wrocławiu będzie można zdobyć wiedzę niezbędną do rozpoczęcia własnej działalności w formie startupu.

W Empiku będzie można posłuchać rad trzech osób, które mają już spore doświadczenie w świecie startupów. Organizatorzy spotkania Startup bez tajemnic zapowiedzieli, że na miejscu pojawią się:

  • Tomek Chołast z Zrzutka.pl;
  • Piotrek Rek z Zeccer;
  • Bartek Grabowski, twórca strategii biznesowej Mobile Vikings.

Wszyscy trzej goście związani są ze startupami mającymi swoje korzenie we Wrocławiu.

Startup bez tajemnic class="wp-image-523911"

Na wydarzenie Startup bez tajemnic organizatorzy zapraszają słowami:

“Porozmawiamy o startupowym biznesie od kuchni, odczarujemy mity, zdradzimy wszystkie tajemnice i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.”

REKLAMA

Spotkanie będące “jedną z akcji Mobile Vikings wpisujących się w szeroki zakres działań na rzecz wspierania rozwoju startupów i innowacyjnego biznesu” odbędzie się 3 listopada o godzinie 19:00. Startup bez tajemnic ma mieć formę luźnej dyskusji i każdy może w niej uczestniczyć.

Zaproszeni goście wygłoszą swoje prelekcje, ale Startup bez tajemnic nazwany jest spotkaniem, a nie konferencją, nie bez powodu. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentom, a organizatorzy chcą stworzyć przestrzeń do dyskusji, a nie jedynie dać możliwość zrobienia wykładu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA