REKLAMA

Do Empiku we Wrocławiu warto pójść nie tylko po książki, ale też... po własny biznes

Na początku listopada oczy osób zainteresowanych branżą startupową zwrócą się w stronę Wrocławia. W salonie Empik w Renomie odbędzie się wydarzenie Startup bez tajemnic, które nie będzie tylko kolejną konferencją.

25.10.2016 19.58
Startup bez tajemnic
REKLAMA
REKLAMA

Polska scena startupowa prężnie się rozwija, a na terenie całego kraju organizowane są wydarzenia dla młodych przedsiębiorców. Tym razem we wrocławskiej Renomie główna scena tamtejszego salonu Empik stanie się miejscem, gdzie związani z branżą goście będą dzielić się wiedzą z wszystkimi chętnymi.

We Wrocławiu będzie można zdobyć wiedzę niezbędną do rozpoczęcia własnej działalności w formie startupu.

W Empiku będzie można posłuchać rad trzech osób, które mają już spore doświadczenie w świecie startupów. Organizatorzy spotkania Startup bez tajemnic zapowiedzieli, że na miejscu pojawią się:

  • Tomek Chołast z Zrzutka.pl;
  • Piotrek Rek z Zeccer;
  • Bartek Grabowski, twórca strategii biznesowej Mobile Vikings.

Wszyscy trzej goście związani są ze startupami mającymi swoje korzenie we Wrocławiu.

Startup bez tajemnic class="wp-image-523911"

Na wydarzenie Startup bez tajemnic organizatorzy zapraszają słowami:

REKLAMA

Spotkanie będące “jedną z akcji Mobile Vikings wpisujących się w szeroki zakres działań na rzecz wspierania rozwoju startupów i innowacyjnego biznesu” odbędzie się 3 listopada o godzinie 19:00. Startup bez tajemnic ma mieć formę luźnej dyskusji i każdy może w niej uczestniczyć.

Zaproszeni goście wygłoszą swoje prelekcje, ale Startup bez tajemnic nazwany jest spotkaniem, a nie konferencją, nie bez powodu. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentom, a organizatorzy chcą stworzyć przestrzeń do dyskusji, a nie jedynie dać możliwość zrobienia wykładu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA