REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

Silesion.pl - medialna platforma Kamila Durczoka rusza w poniedziałek

Silesion - tak nazywać się będzie nowy, istotny projekt na medialnej mapie Polski, którego twórcą jest była gwiazda telewizyjna Kamil Durczok.

01.10.2016
17:54
Silesion.pl – medialna platforma Kamila Durczoka rusza w poniedziałek
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że Kamil Durczok wraca do świata mediów informowaliśmy jako pierwsi 18 sierpnia tego roku. Dziś znamy nazwę jego nowego medialnego tworu po tym, jak Durczok podał ją na swoim Twitterze.

Nazwa Silesion nie pozostawia wątpliwości - to będzie serwis poświęcony głównie Śląskowi oraz sprawom w południowych regionach Polski. Patrząc jednak na to, co i jak komunikuje w ostatnim czasie Kamil Durczok w swoich mediach społecznościowych, w tym przypadku głównie na Facebooku, nie tylko. Silesion nie będzie zapewne stronił od komentowania centralnej polityki. Sporo miejsca nowy projekt będzie poświęcał treściom wideo.

W ostatnim czasie na południu Polski ma miejsce mocna kampania outdoorowa zapowiadająca nowy projekt. W miastach na terenie Śląska i Zagłębia pojawiły się czarno-białe billboardy z Kamilem Durczokiem. W centralnych placach miast, w tym w Katowicach, wyświetlane są także interaktywne billboardy promujące nowy medialny projekt na Śląsku. Z kolei dziś o godzinie 20 w Katowicach odbędzie się uroczysta inauguracja Silesion.pl, na którą zostaliśmy zaproszeni. Oczywiście nie omieszkamy jej dla Was zrelacjonować.
Warto zaglądać na Spider’s Web w najbliższym czasie, by dowiedzieć się więcej nt. Silesionu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA