REKLAMA

Doskonała okazja! Świąteczne bilety na Polskiego Busa w obłędnych cenach

Mieszkasz daleko od domu rodzinnego? Wybierasz się tam na święta Bożego Narodzenia? Zatem powinieneś właśnie teraz wejść na stronę Polskiego busa i zakupić bilet na grudniowy przejazd.

27.10.2016 08.13
Polski Bus
REKLAMA
REKLAMA

Warto to zrobić właśnie teraz, ponieważ Polski Bus właśnie rozpoczął sprzedaż biletów na przejazdy odbywające się w terminach 16.12.16 - 10.01.17. W tej sieci autobusowej panuje tylko jedna zasada: Kto pierwszy, ten lepszy. Więc kupując bilet odpowiednio wcześnie, płacisz za niego grosze. Coś o tym wiem, sam właśnie zakupiłem Bilety z Warszawy do Białegostoku i zapłaciłem za nie zaledwie 11 zł.

Jak kupować bilety na Polski Bus?

polski-bus-1 class="wp-image-524498"

Proces kupna biletu jest bardzo prosty. Wystarczy na stronie głównej wybrać liczbę podróżujących osób, miasto startowe i docelowe oraz datę podróży. Można (ale nie trzeba!) wybierać daty podróży powrotnej. Potem wystarczy kliknąć przycisk “Szukaj”, a zostanie wyświetlona lista dostępnych podróży.

polski-bus-2 class="wp-image-524499"

Obok nich znajduje się cena dotycząca wszystkich wybranych pasażerów. Przykładowo, szukasz biletu dla 6 osób i widzisz cenę 60 zł? Oznacza to, że przejazd każdego z pasażerów będzie kosztował 10 zł. Do całościowego kosztu biletu należy doliczyć 1 zł opłaty za rezerwację miejsce. Oznacza to, że podróż 6 osób w tym przypadku będzie kosztować 61 zł.

polski-bus-3 class="wp-image-524500"

Następnie należy podać swoje dane, takie jak imię, nazwisko, adres mailowy i numer telefonu, zaakceptować regulamin i uiścić opłatę za pomocą karty płatniczej lub szybkiego przelewu. Po zrobieniu tego zostanie wyświetlone powiadomienie o zrealizowaniu płatności i opcja wydruku biletu. Ten ostatni trafi na skrzynkę mailową, ale dla bezpieczeństwa warto go wydrukować. W czasach dużego obłożenie Polski Bus potrafi pomijać niektóre maile, sam tego doświadczyłem.

REKLAMA

Czy warto jeździć Polskim Busem?

Powiem wprost: jest to mniej wygodnie forma podróżowania niż pociągi oraz autobusy typu LuxExpress, jednak Polski Bus ma nad nimi ogromną przewagę: niską cenę. Dlatego jeżeli jesteście oszczędni i chcecie po prostu w miarę szybko przemieścić się między dwoma miastami, warto rozważyć skorzystanie z usług właśnie tej firmy. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na przejazd Pendolino.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA