REKLAMA

Smartfon, tablet, internet, prąd i... kuchenka za darmo. Tak Plus docenia wiernych klientów

Pamiętacie rozdawanie iPhone’ów 7 najwierniejszym klientom T-Mobile? Plus chce przebić konkurencję i z okazji swoich 20. urodzin przygotował dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych.

04.10.2016 14.14
Plus promocja
REKLAMA
REKLAMA

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 r. otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat prezenty, odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora.

Zestaw prezentowy od Plusa to komplet wszystkich usług i sprzętów dostępnych w ramach Programu smartDOM i zawiera:

  • Pakiet „Smartfon”: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty operatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMS-ami i MMS-ami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
  • Pakiet „Internet”: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50”(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz pakietem Ipla oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet „Telewizja Cyfrowego Polsatu”: pakiet 139 kanałów „Familijny Max HD” z zestawem antenowym i dekoderem Evobox PVR.
  • Pakiet „Prąd od Plusa”: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet „AGD”: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.
REKLAMA

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1.10.1996 r. nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia.

Cóż, jak widać, wierność się opłaca w każdym związku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA