REKLAMA

iPhone 7 za darmo to nie żart. To prezent dla wiernych klientów T-Mobile

T-Mobile Polska przygotowało bardzo miłą niespodziankę dla swoich najwierniejszych klientów. Sieć postanowiła podarować im najnowszy telefon Apple, czyli iPhone 7, całkowicie za darmo.

19.09.2016 15.30
iPhone 7 w T-Mobile za darmo? To nie żart!
REKLAMA
REKLAMA

Polski oddział T-Mobile, który wcześniej działał na naszym rynku pod marką Era, świętuje 20-lecie obecności w Polsce. Z tego powodu postanowiono nagrodzić najwierniejszych klientów niecodziennym prezentem.

iPhone 7 za darmo? Takie prezenty rozdaje T-Mobile swoim klientom.

Firma poinformowała dzisiaj, że chce docenić te osoby, które są związane z nią nieprzerwanie umową od początku działalności. Klienci, którzy podpisali umowę 16 września 1996 roku, czyli aż dwie dekady temu, jeśli tylko nie przechodzili w międzyczasie do innej sieci, dostaną ten kosztowny prezent.

Jak zaznaczyli przedstawiciele sieci na ostatniej konferencji prasowej, w Polsce są jeszcze 53 osoby, które mają taką umowę. Oznacza to, że sieć rozda telefony, które w sprzedaży detalicznej kosztują razem blisko 200 tys. zł.

Jak odebrać telefon iPhone 7 za darmo z T-Mobile?

Sieć zapowiedziała, że jej przedstawiciele skontaktują się osobiście z każdym z 53 klientów - nie tylko by poinformować ich o czekającym na nich prezencie, ale też by podziękować im za 20 lat współpracy. To bardzo miły gest ze strony sieci.

REKLAMA

Telefony zostaną przekazane 23 września lub w dowolnym innym terminie, który będzie dogodny dla klientów. Sieć nie chwali się, jakie to będą konkretnie modele iPhone’ów - można założyć, że chodzi o telefony z 32 GB pamięci - ani jaki będą miały kolor, ale coś czuję, że klienci i tak będą zadowoleni z tego prezentu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA