Tech  / News

Dzięki ci, Google. Znalezienie taniego lotu nigdy nie było łatwiejsze

Picture of the author

Jeżeli jesteście fanami podróży, zapewne często odwiedzacie strony poświęcone tanim lotom. Cóż, wygląda na to, że możecie przestać to robić. Teraz lepiej skorzystać z usługi Google Flights.

Google Flights pozwala na znalezienie najlepszego lotu w odpowiednim terminie i atrakcyjnej cenie. Teraz Google potrafi nie tylko wskazać najlepsze i najbardziej opłacalne loty w konkretnym momencie. Dzięki analizie wcześniej uzyskanych danych może też przewidzieć, jak w danym czasie i na konkretnych trasach zwiększą się ich ceny i powiadomić o tym użytkownika.

Usługa pozwala się upewnić, że konkretny lot będzie najlepszą dla nas opcją. Sprawi też, że nie przepłacimy za lot. Jeżeli cena za podróż będzie miała się zmienić, użytkownik zainteresowany lotem otrzyma stosowne powiadomienie mówiące, że cena konkretnego lotu zmieni się w ciągu kilku godzin i warto kupić bilet właśnie w tym momencie. Trzeba przyznać, że jest to bardzo przydatna opcja, która przyda się przede wszystkim oszczędnym podróżnikom.

Google Flights będzie też dzielił się z użytkownikiem wskazówkami, która pozwoli nawet laikowi wybrać najbardziej opłacalną i wygodą podróż. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie parametry, a Google wszystko zrobi sam. Szukasz bezpośrednich lotów do Nowego Jorku tylko w listopadzie i w jedną stronę? Proszę bardzo! Nowa usługa pozwoli też tanio znaleźć hotel, w którym będzie można mieszkać podczas podróży.

Sam wielokrotnie wcześniej miałem problem ze znalezieniem taniego lotu. Przekopywanie się przez wszystkie strony z promocjami nie było łatwe, intuicyjne ani przyjemne. Czuję, że będę regularnie korzystał z Google Flights, a moje następne wakacje będą nie tylko przyjemne, ale też zdecydowanie tańsze i bardziej opłacalne niż tegoroczne. Jestem pewien, że ta usługa bardzo szybko zdobędzie ogromną popularność i odniesie sukces.

PS. Jeżeli lecicie na wakacje, nie zapomnijcie zainstalować też spersonalizowanego przewodnika Google Trips. Będzie on bardzo przydatny, gdy już znajdziecie się u celu swojej podróży. Więcej na temat tej usługi przeczytacie w tekście mojego autorstwa.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst