REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

"Brutalna prawda, Durczok ujawnia" - wiemy, gdzie i kiedy zobaczymy pierwszy odcinek

Kamil Durczok po półtora roku nieobecności wraca do mediów. Portal Silesion.pl to jednak nie jedyny projekt, jakiemu będzie przewodził. Dziennikarz będzie też gwiazdą zupełnie nowego programu "Brutalna prawda, Durczok ujawnia" w telewizji Polsat. Wiemy już, kiedy program zadebiutuje na antenie Polsat News.

12.10.2016
21:12
Brutalna prawda, Durczok ujawnia
REKLAMA
REKLAMA

O powrocie Kamila Durczoka do medialnego świata informowaliśmy na Spider’s Web opisując start portalu Silesion.pl. Znany dziennikarz po burzliwym rozstaniu się ze stacją TVN nie przenosi się jednak w całości do sieci i nadal będzie można go oglądać w telewizji.

Kamil Durczok wraca po tym, jak opuścił TVN w atmosferze skandalu.

Ten skandal wybuchł po publikacjach Wprost zarzucających Durczokowi mobbing i molestowanie pracowników. Dziennikarz w końcu wygrał proces z twórcami szkalujących go treści, ale i tak rozstał się ze swoim pracodawcą i ze względu na zapisy w umowie nie mógł przez długi czas podjąć pracy w zawodzie.

Teraz po półtora roku Durczok wraca. Założył zupełnie nowy portal internetowy - Silesion.pl - a o kulisach nowej działalności opowiedział ze szczegółami redakcji Spider’s Web. Stąd wiemy, że zaangażowanie w nowe medium internetowe nie oznacza rezygnacji z pracy w telewizji.

Kamil Durczok pojawi się na antenie stacji Polsat News.

Nowym programem twórcy Silesion.pl będzie Brutalna prawda, Durczok ujawnia, podczas którego dziennikarz będzie prowadził rozmowy z zaproszonymi gośćmi przy udziale widowni, a program mają wzbogacać materiały wideo. Durczok zaznacza, że chce być w nowym programie uczciwy wobec widzów, a od swoich gości będzie oczekiwał konkretów.

Jak podaje portal Wirtualne Media program o tytule "Brutalna prawda, Durczok ujawnia" po raz pierwszy zostanie wyemitowany już 20 października o godz. 21:00. Kamila Durczoka będzie można oglądać tego dnia na antenie stacji Polsat News.

"Brutalna prawda, Durczok ujawnia" to kolejny program publicystyczny telewizji Polsat.

Jak zauważają przedstawiciele stacji, "Brutalna prawda, Durczok ujawnia" będzie idealnym uzupełnieniem ramówki. Już teraz funkcjonują w niej programy publicystyczne Prezydenci i Premierzy, Państwo w Państwie, Śniadanie w Radiu Zet, Przegląd Rzeczpospolitej i Skandaliści Agnieszki Gozdyry.

Emisja kolejnych odcinków zaplanowana jest w cyklu tygodniowym o tej samej porze w czwartki. Czas trwania jednego odcinka to 60 minut. Produkcją programu zajmie się studio ATM Grupy w Warszawie.

Więcej o powrocie Kamila Durczoka do świata mediów dowiecie się z materiału na Spider’s Web TV:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA