REKLAMA

Games Republic nareszcie po polsku! Do tego z gratisem dla nowych użytkowników

Games Republic to internetowy sklep z grami założony przez twórców gry This War of Mine. Z początku 11 bit studios nastawiało się na międzynarodowych odbiorców, ale od teraz strona stanie się przyjaźniejsza mieszkańcom kraju nad Wisłą, bo wprowadzono właśnie polską wersję językową serwisu. Z tej okazji pojawiła się nowe oferty, promocje i gra do odebrania za darmo.

30.09.2016 18.53
Games Republic
REKLAMA
REKLAMA

Warszawskie 11 bit studios zachęcone sukcesem swoich gier Anomaly i This War of Mine postanowiło rozszerzyć działalność. Oprócz rozwijania własnych produkcji, z których następną jest tajemniczy Frostpunk, pomagają niezależnym twórcom w wydaniu ich dzieł w ramach inicjatywy Launchpad.

11 bit studios sprzedaje też gry innych firm w ramach Games Republic.

Sklep z cyfrowymi kopiami gier o nazwie Games Republic zadebiutował ponad dwa lata temu - w kwietniu 2014 roku. Z początku można tam było kupić głównie produkcje własne 11 bit studios i tzw. indyki, ale szybko ofertę uzupełniły inne produkcje, w tym AAA i nowości.

Games Republic, podobnie jak swego czasu GOG (dawniej Good Old Games) przygotowany został z myślą o odbiorcach spoza Polski. Po 2,5 roku od premiery 11 bit studios przygotowało wreszcie jego pierwszą lokalną odsłonę z myślą o polskim odbiory - do tej pory dostępna była wyłącznie anglojęzyczna wersja serwisu.

Games Republic class="wp-image-519390"

Games Republic w Polsce to nie tylko polski interfejs strony.

Oprócz polskiego języka na stronie dodano możliwość wybrania polskiej waluty przy rozliczeniu za gry oraz polskich metod płatności, w tym PayU i PaySafeCard obok PayPala. Pracownicy Games Republic będą też od teraz świadczyć wsparcie w polskim języku. Dotyczy to nie tylko wsparcia technicznego, ale też kanałów social media.

Polska wersja serwisu to dopiero początek zmian w sklepie 11 bit studios. W przyszłości mają pojawić się inne regionalne wersje serwisu Games Republic skierowane do klientów na kolejnych rynkach. Konsumenci z całego świata mogą spodziewać się lokalnych wersji językowych oraz obsługi swoich walut i serwisów transakcyjnych.

Games Republic przygotowało promocje i zniżki specjalnie dla Polaków.

Jak to zwykle bywa w przypadku takich zmian pojawiły się najróżniejsze promocje, które mają zachęcić klientów z Polski do zakupów w sklepie 11 bit studios. W ramach jesiennej wyprzedaży można kupić ponad 500 różnych tytułów po obniżonej cenie - w niektórych wypadkach nawet o 90 proc. Są to gry od:

  • 11 bit studios;
  • CI Games;
  • CD Projekt RED;
  • THQ Nordic;
  • IMGN.pro;
  • Devolver Digital;
  • Ubisoft.

Co można kupić w Games Republic w niższej cenie?

Po wejściu na stronę główną polskiego widać oferty np. na This War of Mine za 14,99 zł (zniżka 75 proc.) i Anomaly Uber Bundle za 8,99 zł (–90 proc.). Trylogia Sniper Ghost Warrior dla przykładu wyceniona jest na 15,99 zł, a Metro: Last Light Redux na 21,49 zł.

REKLAMA

Dodatkowo w ramach prezentu dla graczy, którzy zarejestrują się w serwisie, potwierdzą konto po otrzymaniu wiadomości e-mail i zapiszą się do newslettera, przewidziano w gratisie grę Spacecom. Promocja będzie trwać cały weekend i zakończy się w niedzielę o 23:59.

11 bit studios zapowiedziało też, że przedstawiciele firmy pojawią się na stoisku Games Republic w trakcie T-Mobile Warsaw Games Week.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA