REKLAMA

A jednak - Samsung bierze to na klatę! Rusza wymiana Galaxy Note 7

Okazuje się, że Samsung Galaxy Note 7 to pod wieloma względami wyjątkowy model. Chociażby pod tym, że jeśli już raz go kupiliśmy i przestał być nowy, to Samsung bardzo chętnie... wymieni go nam na zupełnie nową sztukę. A tak na poważnie - są szczegóły akcji serwisowej Note 7 w Polsce. 

05.09.2016 15.09
note 7
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że Samsung Galaxy Note 7, a dokładniej pewna jego seria, jest urządzeniem felernym, wiedzą już prawie wszyscy. Nie chodzi tu jednak o sporadyczne problemy z wydajnością (które zresztą mało komu przeszkadzają), a o akumulator, w konkretniej jego wybuchową naturę. Tak, w Note 7 w niektórych przypadkach podczas ładowania eksplodują akumulatory, co potwierdził oficjalnie Samsung i co przyznał w rozmowie z nami rzecznik polskiego oddziału Samsunga.

Akcja serwisowa i co dalej?

Potwierdzono również, że przeprowadzana jest globalna akcja serwisowa, która rusza również w Polsce. Użytkownicy Note'ów 7 będą mogli zgłosić się do wybranych, autoryzowanych punktów, gdzie ich telefony zostaną "zweryfikowane".

Była jednak pewna drobna różnica w tym, jak akcja serwisowa przebiega w Polsce, a jak przebiega w innych krajach świata. W tym drugim przypadku wszystkie zgłoszone egzemplarze smartfonu Note 7 były po prostu wymieniane na nowe. W Polsce natomiast...

Teraz tej różnicy już nie ma:

W komunikacie prasowym również możemy zauważyć odpowiednią zmianę:

Dla porównania, oryginalna treść komunikatu wygląda w tym miejscu następująco:

Czyli... zmiana na lepsze. Najwyraźniej pomijany jest już całkowicie wspomniany wcześniej proces "gruntownej weryfikacji". Odpada także opcja "zwrócenia ze sprawdzoną baterią".

Mam Note 7, co robić?

Najlepiej, jak sugeruje Samsung, wejść na stronę www.samsung.pl, sprawdzić, gdzie możemy reklamować nasz sprzęt i dla świętego spokoju udać się tam i wykonać całą procedurę. Ewentualnie można postępować tak, jak niektórzy użytkownicy Twittera:

REKLAMA

A tak na poważnie - wymieńcie. Po prostu wymieńcie swojego dotychczasowego Note'a na nowy egzemplarz i cieszcie się jednym z najlepszych telefonów na rynku. Proste.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA