REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Szybko poszło. Samsungi Galaxy Note 7 wyprzedane. Został tylko jeden kanał

Samsung Galaxy Note 7 – najlepszy smartfon 2016 roku (no chyba, że jesteś wyznania Jobsowego i wierzysz w Matkę Boską Apple'owską) wyprzedany w Polsce. Szybko poszło.

18.08.2016
18:57
Samsung Galaxy Note 7
REKLAMA
REKLAMA

Tomasz Waszczyński zapytał nas na Twitterze, czy wiemy coś o przedsprzedażowej promocji na Samsunga Galaxy Note 7, która ponoć już się skończyła.

Przypomnijmy, 12 sierpnia Samsung poinformował, że 16 sierpnia wystartuje przedsprzedaż smartfona Note 7. Oferta ta jest specjalna z kilku względów. Po pierwsze mamy wyjątkowy telefon, po drugie mamy wyjątkowy gratis, po trzecie mamy super rozszerzoną gwarancję.

Do telefonu zakupionego w przedsprzedaży klienci otrzymają najnowszy model gogli do wirtualnej rzeczywistości – Samsung Gear VR2, w kolorze czarnym. Dodatkowo klienci otrzymają pakiet usług GUARD, w skład których wchodzi m.in. ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia oraz przedłużenie umowy gwarancyjnej z dwóch do trzech lat. W okresie przedsprzedaży modele Galaxy Note7 będą dostępne w trzech kolorach: Onyx Black, Titanium Silver oraz Blue Coral (kolor Blue Coral dostępny u wybranych partnerów) – czytamy na stronie Samsunga.

Zgodnie z obietnicą przedsprzedaż wystartowała 16 sierpnia (cena: 3799 zł) i tego samego dnia na łamach Spider’s Web opublikowaliśmy tekst z pierwszymi wrażeniami, a na Spider’s Web TV na YouTubie (subskrybujesz już?) pojawił się nasz materiał wideo o nowym Samsungu Galaxy Note 7.

Przedsprzedaż miała potrwać do 30 sierpnia (start oficjalnej sprzedaży: 16 wrzesień), jednak zakończyła się szybciej, ze względu na wyczerpanie zapasów.

Rozmawialiśmy na ten temat z Olafem Krynickim, rzecznikiem prasowym Samsung Polska, który powiedział nam, że to była najszybsza przedsprzedaż w historii smartfonów Samsunga w Polsce. Note 7 cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Jak dużym? Dość powiedzieć, że w salonie Samsung Brand Store w Bielsku-Białej przyjmowane są już zapisy na nowy telefon, a ludzie wpłacają zaliczki.

Samsung nie chce się pochwalić dokładną liczbą smartfonów Note 7, które zamówiono w przedsprzedaży. Jednak na pytanie, czy było ich pięć na całą Polskę, rzecznik Samsunga zareagował śmiechem i zapewnił, że było ich sporo. W rozmowie ze Spider’s Web Olaf Krynicki przywołał też liczby z Korei Południowej, gdzie nowy telefon sprzedaje się fenomenalnie – pierwszego dnia sprzedano tam 200 tys. sztuk.

Samsungów Galaxy Note 7 z goglami Gear VR2 nie ma i już nie będzie

Samsung Polska nie planuje zwiększać puli przedsprzedażowej. Wszystkie smartfony, które były na wolnym rynku, zostały już sprzedane.

Jedyną szansą na wyrwanie Samsunga Galaxy Note 7 w zestawie z goglami Samsung Gear VR2 i dodatkową gwarancją „Guard” jest… zakup u operatora. W tym kanale sprzedaży (Play, Plus, T-Mobile) smartfony są jeszcze dostępne.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA