REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Rusza przedsprzedaż Galaxy Note 7 w Polsce. Znamy cenę

Samsung rozpoczyna przedsprzedaż Galaxy Note 7, a fani smartfonów z rysikiem rodem z Korei zaczynają powoli tłuc świnki skarbonki. Poznaliśmy wreszcie polską cenę najnowszego cacka w ofercie Samsunga.

16.08.2016
11:24
Przedsprzedaż Galaxy Note 7
REKLAMA
REKLAMA

Samsung Galaxy Note 7 został zaprezentowany na początku tego miesiąca. Koreański gigant nie tylko opuścił w numeracji jeden model, ale też zdążył z jego premierą przed targami IFA 2016 w Berlinie i przed premierą nowego iPhone’a.

Samsung skupił na sobie uwagę mediów i fanów nowych technologii.

Galaxy Note 7 to urządzenia na papierze niemal idealne. Co prawda nie jest to rewolucja na miarę pierwszego Note’a - któremu w sporej mierze zawdzięczamy ogromne ekrany współczesnych smartfonów - ale to urządzenia kompletne i przemyślane.

Linia Galaxy Note ma wielu fanów, którzy premiery Note 7 nie mogą się doczekać - tym bardziej, że premiera modelu Galaxy Note 5 przeszła u nas bez specjalnego echa, bo firma limitowała jego dostępność. W przypadku Galaxy Note 7 jest jednak inaczej, a przedsprzedaż rusza dziś.

Przedsprzedaż Galaxy Note 7 - start 16 sierpnia.

Samsung przed długim weekendem zapowiedział, że nowe urządzenie trafi do przedsprzedaży dziś. Jak na razie telefon z wysyłką o 30 sierpnia można zamówić w jednym ze sklepów z elektroniką. Przedsprzedaż Galaxy Note 7 w kolorach Onyx Black, Titanium Silver oraz Blue Coral (u wybranych partnerów) potrwa dwa tygodnie i zakończy się 30 sierpnia.

Urządzenie trafi do zwykłej sprzedaży 16 września, czyli za równy miesiąc. Klienci, którzy zamówią preorder, mogą liczyć też na prezent w postaci trzyletniej gwarancji, ubezpieczenia od uszkodzeń mechanicznych i gogli Samsung Gear VR2 w kolorze czarnym - aczkolwiek przed kliknięciem “zamów” warto sprawdzić, czy sklep na pewno to oferuje.

Dzisiaj z rana przedsprzedaż Galaxy Note 7 ruszyła w sklepie X-Kom, gdzie telefon w wersji srebrnej i czarnej został wyceniony na…. 3999 zł 3799 zł. To bardzo wysoka cena jak za smartfon, chociaż porównując jego specyfikację i listę dodatków względem Galaxy S7 trudno być zaskoczonym - nie widzę jednak w ofercie X-Kom wzmianki o goglach Gear VR2 i rozszerzonej gwarancji.

REKLAMA

Przed złożeniem zamówienia warto poczekać, aż przedsprzedaż Galaxy Note 7 ruszy oficjalnie też w innych sklepach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA