REKLAMA

Powrót do szkoły 2016 razem ze Spider's Web - oto nasz poradnik zakupowy!

Już jest! Właśnie opublikowaliśmy poradnik zakupowy „Powrót do Szkoły 2016”, w którym blogerzy Spider’s Web oraz nasz partner – firma Asus – polecają komputery, akcesoria i gadżety, które przydadzą się w szkole i na studiach. I to bez znaczenia czy jesteś uczniem, studentem, czy też nauczycielem.

31.08.2016 19.30
Poradnik zakupowy „Powrót do Szkoły 2016” - Spider's Web poleca
REKLAMA
REKLAMA

Nadchodzi wrzesień, a z nim pierwszy dzwonek w szkołach. Ten pierwszy dzwonek jest też ostatnim dzwonkiem, aby kupić niezbędne sprzęty, które przydadzą się w szkole i na studiach.

Blogerzy Spider’s Web przygotowali specjalny poradnik zakupowy „Powrót do Szkoły 2016”, w którym przedstawiają starannie wybrane i wyselekcjonowane gadżety, akcesoria i sprzęty komputerowe, które mogą się przydać w podstawówce, gimnazjum, liceum oraz na studiach. Mamy też strefę dla nauczycieli, w której belfrowie znajdą przedmioty pomocne w trudnej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Poradnik zakupowy został podzielony na kategorie. Tak wygląda wstęp do kategorii Podstawówka.  class="wp-image-513773"
Poradnik zakupowy został podzielony na kategorie. Tak wygląda wstęp do kategorii Podstawówka.

Partnerem tegorocznego poradnika zakupowego „Powrót do Szkoły 2016” jest firma Asus, która w specjalnym dziale prezentuje wybrane przez siebie sprzęty, które powstały z myślą o osobach, które wracają lub pierwszy raz pójdą do szkoły.

REKLAMA

A teraz, bez zbędnego przedłużania zapraszamy do sprawdzenia naszego poradnika - „Powrót do Szkoły 2016”.

Jeśli poradnik się spodoba, możecie łatwo podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku lub Twitterze!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA