1. SPIDER'S WEB
  2. Sprzęt

Powrót do szkoły 2016 razem ze Spider's Web - oto nasz poradnik zakupowy!

Poradnik zakupowy „Powrót do Szkoły 2016” - Spider's Web poleca
114 interakcji
dołącz do dyskusji

Już jest! Właśnie opublikowaliśmy poradnik zakupowy „Powrót do Szkoły 2016”, w którym blogerzy Spider’s Web oraz nasz partner – firma Asus – polecają komputery, akcesoria i gadżety, które przydadzą się w szkole i na studiach. I to bez znaczenia czy jesteś uczniem, studentem, czy też nauczycielem.

Nadchodzi wrzesień, a z nim pierwszy dzwonek w szkołach. Ten pierwszy dzwonek jest też ostatnim dzwonkiem, aby kupić niezbędne sprzęty, które przydadzą się w szkole i na studiach.

Blogerzy Spider’s Web przygotowali specjalny poradnik zakupowy „Powrót do Szkoły 2016”, w którym przedstawiają starannie wybrane i wyselekcjonowane gadżety, akcesoria i sprzęty komputerowe, które mogą się przydać w podstawówce, gimnazjum, liceum oraz na studiach. Mamy też strefę dla nauczycieli, w której belfrowie znajdą przedmioty pomocne w trudnej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Poradnik zakupowy został podzielony na kategorie. Tak wygląda wstęp do kategorii Podstawówka.
Poradnik zakupowy został podzielony na kategorie. Tak wygląda wstęp do kategorii Podstawówka.

Partnerem tegorocznego poradnika zakupowego „Powrót do Szkoły 2016” jest firma Asus, która w specjalnym dziale prezentuje wybrane przez siebie sprzęty, które powstały z myślą o osobach, które wracają lub pierwszy raz pójdą do szkoły.

A teraz, bez zbędnego przedłużania zapraszamy do sprawdzenia naszego poradnika - „Powrót do Szkoły 2016”.

Jeśli poradnik się spodoba, możecie łatwo podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku lub Twitterze!