REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

20 GB internetu w T-Mobile za darmo! Podziękujcie Pokemonom

Klienci T-Mobile mogą znów liczyć na darmowe gigabajty na weekend. Do dyspozycji oddane zostało aż 20 GB transferu. Co prawda T-Mobile przygotowało promocję z myślą o graczach Pokemon GO, ale tak naprawdę to promocja dla wszystkich korzystających z usług tej sieci.

04.08.2016
15:09
Pokemon GO na Windows 10 Mobile darmowe gigabajty na weekend
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio ogromne, darmowe paczki internetu mobilnego stają się modne. Zapoczątkował ten trend Orange, który zrekompensował swoim klientom poważną awarię oferując przez kilka dni nielimitowany transfer - rekordzista pobrał wtedy 372 GB danych.

T-Mobile zorganizowało podobną akcję, ale bez nielimitowanego transferu.

Po awarii sieci T-Mobile Polska zaoferowała klientom paczki internetu mobilnego na wszystkie weekendy do końca lipca. Promocja już się skończyła, ale to nie koniec darmowego transferu.

Promocja nie jest jednak związana z festiwalem Off, który odbywa się w ten weekend, a którego T-Mobile jest sponsorem. T-Mobile zdaje się nie robić podobnej akcji, jaką co rok organizuje Play dla Festiwalu Woodstock.

20 GB na łapanie Pokemonów i nie tylko.

T-Mobile zapowiedziało nową promocję przygotowaną z myślą o… fanach Pokemonów. Będą mogli oni do woli ganiać za ulubionymi stworkami.

Klienci, którzy Pokemonów nie łapią, mogą fanom Pokemon GO podziękować - promocja jest dostępna dla wszystkich.

Kolejne darmowe gigabajty na weekend od T-Mobile Polska.

T-Mobile przyzna wszystkim swoim klientom na najbliższy weekend bezpłatny pakiet 20 GB - konkretnie są to dwie paczki po 10 GB każda na oba dni. Aktywacja w sobotę 6 sierpnia jest bezpłatna i automatyczna.

Oznacza to, że klienci nie muszą wklepywać żadnych kodów na klawiaturze telefonu, wysyłać SMS-ów i przeklikiwać się przez panel zarządzania kontem. Pakiet zostanie automatycznie zdezaktywowany w poniedziałek 8 sierpnia.

Darmowe gigabajty na weekend od T-Mobile, czyli po 10 GB na sobotę i niedzielę, jest dostępne dla wszystkich - a operator zachęca, by wykorzystać go… do łapania Pokemonów.

T-Mobile przygotowało już kilkukrotnie niespodziankę dla fanów Pokemon GO płacąc za umieszczenie wabików w kilku lokalizacjach.

T-Mobile podało też dokładne lokalizacje Pokestopów, które firma zasiliła swoimi Lure’ami.

Pozostaje mieć nadzieję, że polski oddział T-Mobile pójdzie za przykładem tego ze Stanów Zjednoczonych i włączy na stałe bezpłatny transfer w ramach Pokemon GO dla wszystkich swoich klientów, a akcje z Lure'ami będą powtarzane!

REKLAMA

Grafika główna: dennizn / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA