1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech

20 GB internetu w T-Mobile za darmo! Podziękujcie Pokemonom

Pokemon GO na Windows 10 Mobile darmowe gigabajty na weekend

Klienci T-Mobile mogą znów liczyć na darmowe gigabajty na weekend. Do dyspozycji oddane zostało aż 20 GB transferu. Co prawda T-Mobile przygotowało promocję z myślą o graczach Pokemon GO, ale tak naprawdę to promocja dla wszystkich korzystających z usług tej sieci.

Ostatnio ogromne, darmowe paczki internetu mobilnego stają się modne. Zapoczątkował ten trend Orange, który zrekompensował swoim klientom poważną awarię oferując przez kilka dni nielimitowany transfer - rekordzista pobrał wtedy 372 GB danych.

T-Mobile zorganizowało podobną akcję, ale bez nielimitowanego transferu.

Po awarii sieci T-Mobile Polska zaoferowała klientom paczki internetu mobilnego na wszystkie weekendy do końca lipca. Promocja już się skończyła, ale to nie koniec darmowego transferu.

Promocja nie jest jednak związana z festiwalem Off, który odbywa się w ten weekend, a którego T-Mobile jest sponsorem. T-Mobile zdaje się nie robić podobnej akcji, jaką co rok organizuje Play dla Festiwalu Woodstock.

20 GB na łapanie Pokemonów i nie tylko.

T-Mobile zapowiedziało nową promocję przygotowaną z myślą o… fanach Pokemonów. Będą mogli oni do woli ganiać za ulubionymi stworkami.

Klienci, którzy Pokemonów nie łapią, mogą fanom Pokemon GO podziękować - promocja jest dostępna dla wszystkich.

Kolejne darmowe gigabajty na weekend od T-Mobile Polska.

T-Mobile przyzna wszystkim swoim klientom na najbliższy weekend bezpłatny pakiet 20 GB - konkretnie są to dwie paczki po 10 GB każda na oba dni. Aktywacja w sobotę 6 sierpnia jest bezpłatna i automatyczna.

Oznacza to, że klienci nie muszą wklepywać żadnych kodów na klawiaturze telefonu, wysyłać SMS-ów i przeklikiwać się przez panel zarządzania kontem. Pakiet zostanie automatycznie zdezaktywowany w poniedziałek 8 sierpnia.

Darmowe gigabajty na weekend od T-Mobile, czyli po 10 GB na sobotę i niedzielę, jest dostępne dla wszystkich - a operator zachęca, by wykorzystać go… do łapania Pokemonów.

T-Mobile przygotowało już kilkukrotnie niespodziankę dla fanów Pokemon GO płacąc za umieszczenie wabików w kilku lokalizacjach.

T-Mobile podało też dokładne lokalizacje Pokestopów, które firma zasiliła swoimi Lure’ami.

Pozostaje mieć nadzieję, że polski oddział T-Mobile pójdzie za przykładem tego ze Stanów Zjednoczonych i włączy na stałe bezpłatny transfer w ramach Pokemon GO dla wszystkich swoich klientów, a akcje z Lure'ami będą powtarzane!

Grafika główna: dennizn / Shutterstock.com