REKLAMA

Gdzie łapać Pokemony? Razem znajdziemy odpowiedź na to pytanie

Gołym okiem widać, że spora część internetu żyje obecnie wyłącznie grą Pokemon Go. Obrazki, artykuły i filmy dotyczące najnowszej gry studia Niantic zalewają Sieć i nic nie zapowiada zmiany tego stanu rzeczy w najbliższym czasie.

11.07.2016 14.01
Pokémon Sun i Pokémon Moon
REKLAMA
REKLAMA

Tytuł ten niestety dla wielu użytkowników może okazać się dosyć kłopotliwy. Po opanowaniu mechaniki rozgrywki i poznaniu podstawowych sztuczek trzeba zacząć szukać Pokemonów. Tylko jak je znaleźć? O ile nie wystarczy nam posiadanie Pidgey’ów, Rattatów i kilku innych dostępnych wszędzie stworków, musimy ruszyć się i odwiedzić wiele lokacji, i robić to tak długo, aż znajdziemy swojego wymarzonego stworka.

Gdzie łapać Pokemony w Pokemon GO?

Może to być proces wyjątkowo kłopotliwy, dlatego postanowiliśmy razem rozwiązać ten problem. Wraz z członkami najciekawszej grupy poświęconej grze Pokemon Go, czyli Pokemon Go Polska v2, zdecydowaliśmy się pomóc innym graczom. W komentarzach będziemy umieszczać zdjęcia Pokemonów wraz z opisem lokalizacji, w których zostały złapane. Do zabawy zachęcamy również osoby nienależące do grupy (aczkolwiek warto się tam zapisać!).

Jeżeli złapaliście jakiś ciekawy okaz, wrzućcie jego zdjęcie i podajcie miejsce jego złapania w formule Województwo / Miasto / Ulica i/lub punkt szczególny, np. Mazowieckie / Warszawa / Galeria Mokotów od ulicy Wołoskiej. Zapraszamy do zabawy! Razem sprawdźmy, gdzie łapać Pokemony.

Ja zaczynam:

Jynx - Mazowieckie / Warszawa / Główne wejście do Galerii Mokotów:

REKLAMA
Jynx Pokemon Go class="wp-image-505912"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA