REKLAMA

Filtry Prisma już dziś trafią na Androida. Na razie w wersji beta

Szalenie popularne filtry Prisma dotychczas były dostępne tylko jako aplikacja na iOS, ale w końcu zaczynają trafiać na Androida. Na razie jako wersja beta.

19.07.2016 16.57
Filtry Prisma już dziś trafią na Androida. Na razie w wersji beta
REKLAMA
REKLAMA

Prisma to nowa aplikacja, na punkcie której zwariował Internet. No, może nie w takim stopniu jak w przypadku Pokemon Go, ale Prisma i tak odniosła spektakularny sukces. Charakterystyczne filtry wyglądające jak obrazy ekspresjonistów opanowały Facebooka, Instagram i Twittera.

Jeśli nie miałeś okazji zapoznać się z nowymi filtrami, rzuć okiem chociażby na tag #prisma na Instagramie, pod którym znajduje się już przeszło 800 tys. zdjęć. Na oficjalnym kanale Prisma również znajdziemy wiele świetnych przykładów wykorzystania filtrów.

Użytkownicy Androida do tej pory mogli jedynie oglądać filtry. Niestety nie mogli sami edytować zdjęć, ponieważ aplikacja Prisma była dostępna tylko na iOS. Twórcy filtrów zapowiedzieli jednak, że aplikacja w ciągu kilku tygodni trafi na Androida.

Prisma doczekała się zamkniętej wersji beta na Androidzie

Zanim Prisma zadebiutuje na Androidzie minie jeszcze trochę czasu, ale niecierpliwi fani już teraz mogą się zapisać na testy aplikacji. Dziś (19.07) rusza program beta, do którego można się zapisać na stronie producenta.

Aby dołączyć do testów beta należy odwiedzić stronę Prismy, zjechać na dół i skorzystać z przycisku „Sign up for News” znajdującego się pod zapowiedzią „Coming soon on Android”. Po zostawieniu maila powinieneś otrzymać na niego kod do testów zamkniętej wersji beta. Trzeba mieć na uwadze, że godzimy się de facto na otrzymywanie newslettera wysyłanego przez twórców Prismy.

Powyższa metoda jest jedynym sposobem na dołączenie do testów. Niestety plikacji Prisma w wersji beta nie znajdziemy w sklepie Google Play Store. Sam zapisałem się do testów, ale nie otrzymałem jeszcze swojego zaproszenia, więc nie potrafię powiedzieć jak długo trwa cały proces. Redaktorom TheNextWeb udało się potwierdzić, że zespół Prismy zacznie wysyłać zaproszenia już dziś.

REKLAMA
Źródło: thenextweb.com class="wp-image-507232"
Źródło: thenextweb.com

W sieci znajdziemy jednak zrzuty ekranu przedstawiające aplikację Prisma uruchomioną na Androidzie. Interfejs wygląda właściwie identycznie jak w wersji na iOS. W głównej części aplikacji widzimy podgląd zdjęcia, niżej mamy możliwość wykonania nowej fotki i udostępnienia zdjęcia, a u dołu widzimy miniaturki filtrów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA