REKLAMA

[AKTUALIZACJA: Promocja wróciła!] Ależ promocja! Komplet akcesoriów samochodowych kupisz za... 22 zł

Obok takiej promocji trudno przejść obojętnie. Zestaw akcesoriów, które pozwolą komfortowo korzystać ze smartfona w samochodzie w tym tygodniu kupisz za zaledwie 9 zł.

25.07.2016 06.56
Akcesoria samochodowe za 9 zł! Kapitalna promocja w sklepie X-Kom
REKLAMA
REKLAMA

[AKTUALIZACJA 9:54] Promocja wróciła. Zestaw można kupić z kodem "kierowca-extra" za 22 zł!

Promocyjny zestaw akcesoriów dostępny jest w sklepie X-KOM. W jego skład wchodzą następujące elementy: ładowarka samochodowa, podkładka antypoślizgowa, uchwyt samochodowy oraz rysik do ekranów pojemnościowych. Tak, jego wyświetlana cena wynosi 95 zł. Jednak przy finalizacji zamówienia wystarczy podać kod rabatowy “kierowca”, by jego cena spadła do wspomnianych wcześniej 9 zł. Promocja ta trwa do 1.08.2016 r., jednak można spodziewać się, że zainteresowanie tymi produktami będzie tak duże, że zapasy produktów skończą się znacznie szybciej.

Krótko mówiąc: nie ma na co czekać i warto już teraz zamówić ten zestaw.

Jego pierwszym elementem jest ładowarka Shiru SCC-01. Jest to wodoodporny model podłączany do gniazda zapalniczki. Jest wyposażony w dwa pełnowymiarowe porty USB, do którego podłączysz kabel z wymiennymi końcówkami microUSB, miniUSB, Lightning oraz Apple 30-pin. Do pełni szczęścia zabrakło tu tylko przejściówki na najnowszy standard USB-C. Doskonale wiemy, że w coraz większej liczbie samochodów zamiast gniazda zapalniczki stosuje się porty USB, ale jeżeli posiadacie starsze auto, powinniście poważnie zainteresować się tym akcesorium.

X-KOM promocja akcesoria samochodowe class="wp-image-508062"

Kolejny element zestawu to wodoodporna podkładka antypoślizgowa wykonana z silikonu. Po położeniu na niej urządzenia, to przestaje przemieszczać się. Wystarczy na niej położyć telefon komórkowy, odtwarzacz MP3, klucze, okulary lub inny mały przedmiot. Jej instalacja jest bardzo łatwa, bo wystarczy ją przykleić do niemal dowolnej powierzchni na desce rozdzielczej samochodu. Zdejmuje się ją również łatwo, ponieważ wystarczy ją odkleić. Podkładka nie zawiera kleju, więc po odklejeniu nie zostawia brzydkich śladów. W razie zabrudzenia wystarczy przemyć ją letnią wodą, aby odzyskała swoje poprzednie właściwości.

Przydatny może też okazać się uchwyt samochodowy Shiru SHR-03, w którym mieszczą się wszelkie urządzenia mobilne z ekranem o maksymalnej przekątnej 6-cali. Umożliwi on wygodnie korzystać z nawigacji podczas jazdy lub oglądać YouTube’a podczas zajadania się hotdogiem na stacji benzynowej. Regulowane ramię pozwala łatwo zamontować w nim sprzęt o różnych przekątnych ekranu, zaś możliwość pełnego obrotu ramki pozwala dostosować sprzęt do swoich potrzeb. Uchwyt montuje się w w kratce wentylacyjnej samochodu. Jest to wada, ponieważ do sprawdzenia trasy konieczne będzie chwilowe przeniesienie wzroku z szyby samochodu na zupełnie inną część auta. Nie jest to do końca bezpieczne.

Gadżety te prawdopodobnie będą warte swojej ceny.

Poważnie należałoby się zastanowić nad kupnem ich za pełną cenę wynoszącą 95 zł. Jednak skoro cena tego zestawu wynosi zaledwie 9 zł, warto go nabyć nawet na wszelki wypadek. W końcu nie wiadomo, kiedy zechcecie wybrać się w dłuższą podróż samochodem, a taki zestaw akcesoriów sprawi, że w trakcie i po zakończeniu jazdy będziecie mogli komfortowo korzystać ze swojego urządzenia mobilnego.

Dla niezbyt uważnych: LINK DO PROMOCJI

[AKTUALIZACJA 9:10]

Część czytelników zgłasza, że promocja jest już niedostępna. Mi jeszcze 5 minut temu udało się kupić zestaw, ale widocznie zainteresowanie promocją było tak duże, że promocja momentalnie się skończyła po publikacji tego wpisu, który w parę minut przeczytało kilka tysięcy osób. X-Kom już zapowiedział, że w związku z tym przygotuje coś "extra".

REKLAMA

[AKTUALIZACJA 9:54] Promocja wróciła. Zestaw można kupić z kodem "kierowca-extra" za 22 zł!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA