REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Oby to nie był kolejny pokaz niemożliwie podrasowanej grafiki. Ubisoft na E3 - oglądaj na Spider’s Web

E3 - wielkie święto graczy - to przede wszystkim głośne konferencje. Już dziś o godzinie 22:00 Ubisoft pokaże, w co będziemy grać w nadchodzących miesiącach.

13.06.2016
21:43
Ubisoft na E3 - oglądaj na Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Tuż po głośnych konferencjach EA, Bethesdy, Microsoftu i PC Gamera czas na Ubisoft. Francuski producent i wydawca gier rozpocznie swoją konferencję dziś (poniedziałek, 13.06.2016) o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Co pokaże Ubisoft na E3?

Konferencja jest wielką niewiadomą, ale kilka punktów programu jest niemal pewnych. Możemy się spodziewać, że na scenie zobaczymy więcej materiałów z drugiej części Watch Dogs oraz z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Oba te tytuły zostały już oficjalnie zapowiedziane przez Ubisoft.

Dzisiejszego wieczora powinniśmy zobaczyć także Eagle Flight, czyli tytuł tworzony z myślą o okularach VR, w którym będziemy latać nad Paryżem. Kolejną zapowiedzią może być For Honor, w którym gracz będzie musiał stanąć po stronie wikingów, samurajów bądź rycerzy. Spodziewamy się także informacji o grze South Park: Fractured But Whole. Przed konferencją wyciekły też zapowiedzi gry Grow Up, która będzie następcą Grow Home.

Co z serią Assassin’s Creed? Co prawda w 20016 roku Ubi robi chwilę oddechu od gier z Asasynem (nareszcie!), ale nie jest powiedziane, że nie zobaczymy zapowiedzi innych tytułów z tego uniwersum. Być może będą one dotyczyć nadchodzącego filmu kinowego z Michaelem Fassbenderem.

Nie pokładam dużych nadziei w Ubisofcie, ale liczę na niespodzianki

Po dzisiejszej konferencji Ubisoftu nie spodziewam się niczego wielkiego. Zapowiedziane tytuły niespecjalnie do mnie trafiają, choć jednocześnie mam nadzieję, że Ubisoft będzie miał jakiegoś skrzętnie skrywanego asa w rękawie. Francuzi już nie raz pokazali, że poza hitowymi seriami klepanymi bez opamiętania potrafią stworzyć coś nowego i świeżego.

Mam też nadzieję, że tym razem firma nie przesadzi z graficznym dopalaniem swoich trailerów uchwyconych „na silniku gry”. Brak umiaru Ubisoftu jest już legendą branży i jednocześnie przedmiotem wielu żartów i memów. Tym razem gracze z pewnością będą patrzeć Ubisoftowi na ręce i nie omieszkają wytknąć producentowi kolejnych sztuczek.

Oglądaj z nami konferencję Ubisoftu!

Właściwa konferencja Ubisoftu rozpocznie się dziś o godzinie 22:00, jednak transmisja z wydarzenia wystartuje już o godzinie 21:30. Będzie można obejrzeć ją na żywo w odtwarzaczu umieszczonym poniżej.

REKLAMA

Zapraszamy do oglądania! Po konferencji znajdziecie na Spider’s Web podsumowanie oraz garść świeżutkich trailerów z nadchodzących gier.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA