REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Hej, mole książkowe! Współpraca Legimi z Plusem to wyjątkowa okazja na tanie ebooki

Abonenci kolejnej sieci komórkowej będą mogli łatwo wykupić abonament na ebooki. Firmy Legimi i Plus właśnie nawiązały współpracę.

23.06.2016
20:54
Audiobooki w Legimi to kolejny dowód na to, że usługa jest gotowa na wejście Amazonu do Polski. - Legimi i Plus
REKLAMA
REKLAMA

Ebooki bez limitu to oferta firmy Legimi, która pozwala czytać w ramach zryczałtowanego abonamentu dowolne książki z bazy. Działa to podobnie jak abonament na Spotify (muzyka), Netfliksa (filmy i seriale) oraz Storytel (audiobooki). Wcześniej mogli ze specjalnej oferty mogli skorzystać abonenci Play i T-Mobile.

Teraz Legimi i Plus nawiązują współpracę.

Od tej pory klienci Plusa będą mogli wykupić abonament na ebooki bezpośrednio u swojego operatora i to, jak zauważa Legimi, “na preferencyjnych warunkach”. Taki sposób rozliczania usługi ma za zadanie przekonać do niej więcej osób, bo nie wymaga podawania danych karty płatniczej, a klient rozlicza się z operatorem.

Usługę Ebooki bez Limitu można testować bez opłat przez dwa tygodnie. Firmy Legimi i Plus przygotowały dla klientów operatora ofertę, w ramach której dostęp do usługi kosztuje 30,75 zł miesięcznie - to taniej o ok. 10 zł niż zwykle. Usługę mogą wykupić nie tylko użytkownicy abonamentowi, ale także posiadacze numerów na kartę.

Legimi i Plus - na czym czytać ebooki?

W bazie usługi Ebooki bez Limitu znajduje się 15 tys. różnych książek w wersji cyfrowej, które można czytać na różnych urządzeniach - nawet bez dostępu do internetu po uprzednim pobraniu książki do pamięci jednego z trzech wybranych urządzeń.

Do kompatybilnych sprzętów zaliczają się smartfony, tablety i czytniki z epapierowym ekranem wyposażone w system Android. Po integracji z kontem Legimi można skorzystać z oferty także na dodatkowym sprzęcie działającym pod kontrolą iOS lub Windows.

Co można przeczytać w Legimi?

Legimi chwali się, że w ofercie abonamentowej znajdują się książki takich autorów jak George R.R. Martin, Remigiusz Mróz, Stephen King i Katarzyna Grochola. Firma zaznacza, że trafiają tam też nowości, w tym:

REKLAMA
  • Koniec warty Stephena Kinga;
  • Trawers Remigiusza Mroza;
  • ostatnia część Pomnika cesarzowej Achai Ziemiańskiego;
  • Cień eunucha pióra Jaume Cabré.

Usługę w promocji, którą przygotowały firmy Legimi i Plus, można wykupić na stronie internetowej lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej na Androida.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA