REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oszczędni fani fitnessu, radujcie się! Znamy datę premiery Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi nie chce być już kojarzone z firmą, która produkuje tanie podróbki zachodnich telefonów. Oprócz urządzeń, które wreszcie zaczynają być charakterystyczne, w ofercie firmy pojawia się coraz więcej sprzętów. Do portfolio produktów trafi już niedługo nowa opaska, czyli Xiaomi Mi Band 2.

25.05.2016
16:23
REKLAMA
REKLAMA

Smartfony kopiujące wygląd urządzeń konkurencji pozwoliły Xiaomi w kilka lat osiągnąć pozycję, za którą wielu światowych CEO dałoby się pokroić. Chińczycy idą za ciosem i rozszerzają swoją ofertę o kolejne produkty. Dzisiaj podczas prezentacji Xiaomi Mi Drone zapowiedziano premierę nowej opaski fitnessowej.

Znamy datę premiery Xiaomi Mi Band 2!

Już 7 czerwca pojawi się nowa opaska rejestrująca aktywność sportową marki Xiaomi. Jak na razie nie wiemy wiele więcej ponad datę premiery, ale z pewnością wielu entuzjastów zdrowego trybu życia i rejestrowania aktywności z wykorzystaniem czujników w opasce i interpretowania ich za pomocą aplikacji mobilnych.

Premiera gadżetu zapowiedziana została na 7 czerwca br. Wtedy Xiaomi odsłoni wszystkie karty, a Xiaomi Mi Band zostanie zaprezentowane w pełnej krasie. Jak na razie podczas prezentacji Xiaomi Mi Drone zobaczyliśmy tylko niewyraźne ujęcie pokazujące nową opaskę założoną na nadgarstek.

Xiaomi Mi Band 2 class="wp-image-498303"

Co tak naprawdę wiemy o Xiaomi Mi Band 2?

Producent co prawda zdradził tylko datę premiery, ale z licznych przecieków i informacji przekazywanych między wierszami przez pracowników firmy możemy wywnioskować nieco więcej. Xiaomi Mi Band 2 zadebiutuje za około dwa tygodnie, a cena opaski ma być na poziomie pierwszego Mi Banda, który stał się ze względu właśnie na cenę prawdziwym hitem.

REKLAMA

Xiaomi Mi Band 2 ma być ponadto w przeciwieństwie do poprzednika wyposażony w wyświetlacz, co z pewnością przysporzy chińskiej firmie wielu klientów - można będzie je traktować jak prosty zegarek, a nie tylko opaskę. W urządzeniu ma pojawić się też okrągły przycisk do kontroli informacji wyświetlanych na ekranie, a wśród czujników ma mieć wbudowany pulsometr - dokładnie tak jak Mi Band 1s.

Zapowiada się na to, że Xiaomi Mi Band 2 może na rynku technologii ubieralnej sporo namieszać.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA